Sledujte TAJOMSTVÁ excelentných výsledkov obyčajných ľudí...

Silný príbeh podnikateľa Milana:

"Chcel som si siahnúť na život!"

Neuveriteľný príbeh o tom, ako sa DÁ uspieť, aj keď prídete o všetko.

Hodina intenzívneho tréningu TERAZ za menej, ako EURO na hodinu! Pretože i VY si zaslúžite žiť život, po akom túžite.

- CHCETE ĎALŠÍ PRÍBEH? -

Ďalší WOW príbeh: Pozrite si, ako sa bývalému zamestnancovi železníc podarilo po pár mesiacoch znásobiť jeho príjem. Štvornásobne! A to tým, čo ho baví a napĺňa...

Tomášovi sa podarilo to, o čom iní iba snívajú:

"ROK po tréningu som znásobil som príjem. Štvornásobne!"

Inšpiratívny príbeh bývalého zamestnanca železníc, z ktorého je dnes vyhľadávaný podnikateľ, ktorý si zarába tým, čo ho baví.

Zažite 72 hodín intenzívneho tréningu plného emócií, práce na sebe a know-how bohatých. Prihláste sa na Tajomstvo Mysle Bohatých a zažite niečo nezabudnuteľné:

- A ČO PRÍBEH ŽENY? Sledujte ďalej! -

Motivačný príbeh ženy, ktorá konala aj napriek strachu a vďaka tomu je dnes autorkou svojej vysnívanej knihy. Ako sa jej podarilo dokázať to, po čom tak dlho iba túžila?

Katka je dnes vzorom mnohých žien. Zistite viac o jej príbehu:

"Konala som aj napriek strachu. Nakoniec to vyšlo!"

Príbeh ženy, ktorá konala aj napriek strachu a dnes je pre iných inšpiráciou:

Kliknite na tlačidlo vyššie a zistite viac o tréningu, ktorý pomohol Kataríne, Tomášovi, Milanovi a mnohým ďalším žiť život, po akom túžia.

- CHCETE ĎALŠÍ PRÍBEH? -

Vychutnajte si spoveď podnikateľa, ktorý bol kedysi zaneprázdnený a nemal čas na rodinu. Ako sa mu podarilo vybudovať nový, menej časovo náročný biznis? A to 5-krát rýchlejšie a zároveň získať viac času pre seba a pre svojich blízkych?

Podnikateľ Adrián a jeho príbeh pred a po tréningu:

"Nemal som ani časovú, ani finančnú slobodu. Dnes robím to, čo ma baví a uspokojuje!"

Príbeh zaneprázdneného podnikateľa a jeho cesta k úplnej časovej slobode a lepšiemu narábaniu s peniazmi

Adrián by dnes možno stále tápal a pracoval od rána do večera, keby sa nezúčastnil tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých. Zažijete to i vy? Voľba je na vás. Kliknite a zistite o tréningu viac informácií.

Chcete si vypočuť ďalšiu ženu, ktorú asi poznáte? Sledujte ďalej!

Mediálne známa a úspešná žena, ktorá zažila veľké úspechy, ale aj veľké pády. Exkluzívny príbeh televíznej divy a fitness trénerky, aký inde nenájdete.

Soňa Sedláčková a jej úprimná spoveď. Zistite viac o jej príbehu:

"V 15 rokoch som musela veľmi rýchlo vyrásť. Vytvorila som si niekoľko blokov. Nakoniec sa mi podarilo dosiahnúť zmeny!"

Emotívny príbeh ženy, ktorá prekonala ťažké obdobia a dnes je skutočným lídrom a osobnosťou:

Kliknite na tlačidlo vyššie a prihláste sa na tréning, ktorý pomohol už tisíckam ľudí zmeniť svoje presvedčenia a mnoho ďalšieho.

- CHCETE ĎALŠÍ PRÍBEH? -

Príbeh experta na zlato, ktorý bol kedysi štátnym zamestnancom. Začal rozbiehať svoje podnikanie, aj keď o tom nič nevedel. Pozrite si, ako mu v tom pomohli tréningy.

Rudolf je dnes jedným z veľmi úspešných podnikateľov v MLM. Sledujte jeho cestu:

"Veľmi rád sa učím od úspešných a čerpám ich pohľad na vec."

Príbeh človeka, ktorý vám poradí, na akých konkrétnych veciach by pracoval, aby do roka znásobil svoj príjem.

Bohatstvo a úspech je zručnosť, ktorá sa DÁ naučiť. Kliknite na tlačidlo vyššie a natrénujte si to s tými najlepšími: 

PRÍBEH INTROVERTA, ktorý sa dnes musí brzdiť

Hovorili mu, že to nepôjde. Presviedčali ho, že to, čo chce dosiahnúť, nieje možné. Podarilo sa mu to a dnes je šťastný vo všetkých oblastiach svojho života. 

Sledujte príbeh Igora:

"Bol som introvert. Takmer vôbec som nehovoril. Dnes sa musím brzdiť a som šťastný!"

Príbeh muža, ktorý by bez problémov opustil všetko, čo by ho mohlo limitovať:

Verte sebe. Verte v samých seba a počúvajte svoju intuíciu. A pokiaľ vám tréning Tajomstvo Mysle Bohatých dáva zmysel, prihláste sa kliknutím na tlačidlo vyššie

- CHCETE ĎALŠÍ PRÍBEH? -

Antonín v priebehu jedného roka zažil obrovskú transformáciu. Zmenil systém hospodárenia s osobnými financiami a dnes má financie na všetko to, čo potrebuje.

Antonín obrátil svoj život v priebehu jedného roka naruby:

"Stretol som veľa ľudí, ktorí ma inšpirovali. Došlo k obrovskej transformáciiz môjho života odišli negatívni ľudia!"

Antonín je ďalší živý dôkaz toho, že rok je dostatočne dlhá doba na uskutočnenie výrazných zmien. Prihláste sa na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých a zažite zmenu, po ktorej túžite:

Posledný príbeh na záver

Sledujte príbeh muža, ktorý sa nebojí vrhnúť do masívnej akcie a dokázať to, čo iní považovali za nemožné. Sledujte, prečo na sebe neustále pracuje a prečo by ste sa mali učiť od najlepších i vy:

Michal na sebe pracuje už roky. Na jeho úspechu to je poznať. Ako on sám hovorí:

"Vždy sa dozviem niečo nové. A to ma vždy posunie na ďalšiu úroveň!"

Príbeh človeka, ktorého je plný internet. Začínal v hlbokom mínuse, dnes má rozprávkové príjmy!

Andy Winson prináša

TAJOMSTVO MYSLE BOHATÝCH

Váš finančný manuál pre život v hojnosti

26. - 28. 10. 2018 | Bratislava
Inter hall Pasienky - HANT Arena

Spoznajte tajomstvá prosperity skutočných boháčov a osvojte si milionársku myseľ!
Unikátny trojdňový transformačný tréning za účasti milionárov z rôznych kútov sveta sa blíži!

Pozitívne skúsenosti tisíciek absolventov eventu, ktorý je iba RAZ ročne...

Pridajte sa k stovkám ľudí, ktorí si už na tomto tréningu prebudili a aktivovali svoju milionársku myseľ a majú reálne výsledky…

Špičkoví hostia, akých inde nenájdete

Multimilionári, ktorí vás budú prevádzať vašou osobnou finančnou reformou

Vincent Wong

Pozrite si videovizitku

Vincent Wong: Medzinárodný rečník, autor a predseda predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group Plc., celosvetovo uznávaný biznisman

Je spoluzakladateľom a predsedom predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group PLC, ktorá je rýchlo rastúcim dodávateľom kurzov v oblasti sebarozvoja. Je autorom knihy Property Entrepreneur a spoluautor knihy The Wealth Dragon Way.

Je jedným z najdynamickejších a vysoko rešpektovaných obchodníkov s nehnuteľnosťami vo Veľkej Británii a vo svete. Po tom, čo v roku 2000 získal titul MBA, vybudoval úspešný biznis s nehnuteľnosťami tým, že pomohol nespočetnému množstvu ľudí nájsť a výhodne získať svoje nehnuteľnosti. Na vrchole finančnej krízy ako prvý prišiel s unikátnymi stratégiami financovania nehnuteľností bez nutnosti hypotéky a depozitov. Nazývajú ho preto aj „Otec nových možností prenájmov“ vo Veľkej Británii, Malajzii a v Holandsku.

Dnes Vincent venuje svoj čas práci s obchodným partnerom Johnom Lee, aby rozšírili svoje podnikanie a umožnili tak všetkým ľuďom vzdelávať sa. Ich víziou je stať sa prvou miliardovou spoločnosťou v tomto priemysle zameranou na seba-rozvoj. Momentálne vyvíja technologickú platformu, ktorá úplne zmení spôsob, akým ľudia nakupujú a predávajú nehnuteľnosti po celom svete. Ako medzinárodne uznávaný rečník nadšene zdieľa svoje vedomosti, ktoré nadobudol počas 20-ročnej kariéry v obchode. Jeho odkaz je: „Môžete uzatvárať obojstranne výhodné obchody s nehnuteľnosťami tým, že pomôžete druhým a zároveň sami zbohatnete“.

John Lee

Pozrite si videovizitku

Medzinárodný rečník, spoluzakladateľ a riaditeľ firmy Wealth Dragons Group PLC a zakladateľom firmy Wealth Dragons Online, ktorá sa stáva jednou z najväčších e-learningových platforiem pre podnikateľov na celom svete.

Už ako 20-ročný začal investovať do nehnuteľností, a kým dovŕšil 27 rokov, dosiahol svoj cieľ a stal sa milionárom. John je autorom bestselleru Wealth Dragon Way. John Lee, narodený vo Veľkej Británii, je jedným z najmladších čínskych podnikateľov, ktorého firemné akcie sa obchodujú na burze.

Pomohol tisíckam podnikateľov po celom svete rozbehnúť ich biznis. Po tom, čo získal milióny odberateľov na sociálnych sieťach je teraz jeho cieľom zásadným spôsobom zmeniť systém vzdelávania, aby sa mohol podeliť o svoje vedomosti s ostatnými ľuďmi. Johna pozývajú rečniť po celom svete na témy investovania do nehnuteľností, digitálneho marketingu, rastu biznisu a podnikania.

Po týchto medzinárodných vystúpeniach získal reputáciu ako rečník svetového formátu a o pódium sa delil s osobnosťami ako Bill Clinton, Alan Sugar, Richard Branson, Jack Welch (ex-riaditeľ GE) a Randi Zuckerberg. O Johnovi písali médiá ako Sunday Times, Huffington Post, Channel News Asia, Fortune Magazine, Edge, The BBC, The Wall Street Journal, a taktiež získal ocenenie Muž roka 2017 od Global Women Magazine.

Napriek skromným začiatkom sa Johnov úspech dostavil. Jeho rodičia boli Číňania vlastniaci reštauráciu na severe Anglicka. Všetko čo dosiahol, je výsledkom tvrdej práce a neochvejnej húževnatosti. John zasvätil svoj život tomu, aby ukázal ostatným, že aj oni majú možnosť urobiť to isté, a je neustále inšpirovaný, keď vidí svojich študentov dosahovať také ciele, o akých sa im ani nesnívalo.

Martina Brandová

mentorka, podnikateľka, autorka bestsellerov

Martina Brandová podporuje osobný rast a sebavedomie žien. Zároveň im pomáha nachádzať finančnú nezávislosť a plniť si svoje sny.

Z dedinskej opatrovateľky sa vypracovala na jednu z popredných predstaviteliek ženského hnutia za emancipáciu a podnikanie v živote v Českej republike.

Viac ako 3 roky spolupracuje na charitatívnych aktivitách s českými celebritami ako sú Tatiana Vihelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská, či Tomáš Verner.

V roku 2017 publikovala svoju zbierku tipov pre ženy v e-booku Mrcha vs Hodná holčička. E-book sa stal hitom a stiahlo si ho viac ako 17 000 žien. Knižného vydania sa dočkala v júni a už po pár hodinách sa dostala na rebríček najpredávanejších kníh v Česku.

Svojim príbehom “Od opatrovateľky milionárov až k milionárke…” zasiahla behom 3 dní na obľúbenom serveri Seznam. cz viac ako 69 000 čitateľov- Martina mala veľmi silný ohlas u žien, ktoré stratili vôľu podnikať, či ísť za svojimi snami. Dnes sa venuje publikačnej činnosti, svojmu vlastnému podnikaniu a konzultáciám s viac ako 5000 ženami vo svojej komunite. Svoje poradenstvo poskytuje predovšetkým vo VIP Klube Zákony Bohatství, v ktorej sa nachádza viac ako 450+ podnikateľov a freelancerov.

Juraj Málik

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Človek, ktorý vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v ČeskoSlovensku. Autor transformačních tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Autor knižného bestselleru “Mysli, Konaj, Zbohatni” a online programu “Makač vs Boháč” zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje “Že limity máme len vo svojej mysli” a „Všetko je v nás.“

Vyberte si lístok, ktorý Vám najviac vyhovuje:

72 hodín tréningu, ktorý dokáže zmeniť váš život už po prvom absolvovaní. V najdostupnejšej variante TERAZ hodina tréningu za MENEJ, ako 1 Euro!

BASIC
197 €
67 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
GOLD
287 €
177 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur. Získajte tak prístup k najpopulárnejšiemu online programu zameranému na rozvoj finančnej gramotnosti.
V.I.P.
487 €
337 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur
Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2018"
Dva podporné webináre
30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
Tlmočnícke staničky
Obed (3x)
Členstvo v uzavretej Facebook skupine
Spoločný večerný networking
Fotografia s hosťami
VIP taška
PLATINUM
1997 €
1097 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur
Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2018"
Dva podporné webináre
30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
Tlmočnícke staničky
Obed (3x)
Členstvo v uzavretej Facebook skupine
Spoločný večerný networking
Obed s Andym a hosťami
Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni
Masáž
Ubytovanie v špičkovom hoteli
Fotografia s hosťami
PLATINUM taška

A to všetko vrátane 100 % garancie vrátenia peňazí

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí. Máte moje slovo. Pokiaľ táto transformácia nenaplní vaše očakávania, vrátim vám peniaze za lístok.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected].

Dátum a miesto konania
26.– 28. 10. 2018
Bratislava

P.S. - Takmer som zabudol spomenúť: momentálne zatiaľ ešte neplatí plná cena za lístky na tréning. Cena postupne stúpa, a preto je práve TERAZ ten najlepší čas zarezervovať si vstupenky, dokým ešte neplatí plná cena.

P.P.S. - Po zhliadnutí úvodného videa a videí o hosťoch určite uznáte, že toto nieje žiadny klasický rozprávací seminár. Toto je intenzívny trojdňový transformačný tréning, na ktorom pôjdeme PORIADNE do hĺbky, aby tak mohlo dôjsť ku skutočnej a trvalej zmene.

Tento tréning NIEJE iba o peniazoch a bohatstve... Tento tréning je HLAVNE o tom, kým sa musíte stať, aby ste mohli zmeniť svoj okolitý svet podľa svojich predstáv.

Nastal čas na zmenu - na tréningu Vám s tým pomôžeme. Príďte a zúčastnite sa i VY tohto ročníka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých:

Otázky a odpovede

 • Kde sa tréning uskutoční?
  Tréning prebehne v Inter hall Pasienky - HANT Arena v Bratislave v dátume 26. - 28. 10. (piatok až nedeľa).
 • Kde sa môžem ubytovať?
  Účastníci tréningu majú zvýhodnenú cenu ubytovania v hoteli Holiday Inn Bratislava. Podrobnosti, ako si uplatniť zľavu na ubytovanie sa dozviete v organizačných pokynoch.
 • Potrebujem si zabezpečiť dopravu. O akých časoch potrebujem vedieť?
  Registrácia na tréning začína v piatok o 8:00 a potrvá do 9:45. Štart programu je o 10:00. Tréning predbežne končí v nedeľu, približne o 20:30. Tréning bude skutočne intenzívny. Pripravte sa na to.
 • Kto všetko sa môže zúčastniť?
  Áno, pokiaľ máte viac, ako 18 rokov a chcete sa naučiť vo svojom živote využívať princípy bohatstva a úspechu, tento tréning JE pre VÁS.
 • Môžem si so sebou niekoho vziať?
  Z dôvody obmedzenej kapacity je potrebné, aby si každý účastník zabezpečil a uhradil svoju vlastnú vstupenku.
 • Môžem požiadať o vrátenie peňazí?
  Ako klient máte nárok na uplatnenie garancie do 14 dní od zakúpenia vstupenky. Zároveň máte nárok uplatniť garanciu vrátenia peňazí ihneď po skončení tréningu, ak budete mať pocit, že Vám tréning nič nedal.
 • Nemôžem sa zúčastniť, čo sa stane so vstupenkou?
  Aktívnu vstupenku je možné darovať inej osobe a nepotrebujete nás o tejto zmene informovať. Vstupenka je použiteľná iba na rok 2018. Je zakázané využívať na predaj vstupeniek verejný profil Akadémie Andyho Winsona alebo Andyho Winsona na Facebooku. Tiež je zakázané využívať skupiny vytvorené na Facebooku Akadémiou Andyho Winsona. Nevyužitá vstupenka sa stane neaktívnou.
 • Môžem využiť iný termín tréningu?
  Vstupenka nie je prenosná na iný termín. Túto možnosť umožňujeme iba vo výnimočných prípadoch a to majiteľom vstupenky VIP a Platinum.
 • Musím sa zapojiť do všetkých cvičení?
  Nie, všetky tréningové cvičenia sú dobrovoľné.
 • Čo si mám obliecť?
  Dresscode znie "hlavne pohodlne". Dámam odporúčame obuv na nízkom, resp. žiadnom opätku vzhľadom na pohybové aktivity počas trvania tréningu. V sále môže byť chladnejšie, preto si so sebou pre istotu prineste aj teplé oblečenie, ako napr. sveter alebo mikinu.