Neuveriteľné výsledky obyčajných ľudí

Ako sa im vďaka 72 hodinám transformačného tréningu podarilo získať 4x výšší príjem, ovládnuť svoj život, prevziať kontrolu nad peniazmi a ako sa to môže podariť aj vám

Tomáš Pošvanc

Bývalý pracovník na železnici, dnes podnikateľ - majiteľ a zakladateľ firmy POŠVANC FITNESS

Prešiel len rok od tohto tréningu a ja som zamestnaný - Vo VLASTNEJ firme! Svoj príjem som navýšil dokonca štvornásobne. Budujem a rozširujem so svojou manželkou naše nové podnikanie a užívam si to! Tento tréning mi prevrátil život hore nohami. Ďakujem!

Andrej Obert

Bývalý zamestnanec, dnes na voľnej nohe

Mesačne darujem minimálne 300 eur a to je pocit, ktorý ma zakaždým rozplače od radosti. Som šťastný, že viem takto finančne pomôcť ľuďom, ktorí sú v núdzi. Zmenil som moje zmýšľanie o peniazoch od základov. Zistil som, že ak chcem, dokážem uskutočniť všetko, po čom túžim.

Viac o príbehu

Po tomto tréningu som si začal deliť peniaze do viacerých účtov na základe stratégií, ktoré boli spomenuté. Robím to tak od augusta 2012 a osvedčilo sa.

Som s tým veľmi spokojný a vnímam to ako úžasný typ z tréningu. Začal som sa na peniaze pozerať - ako na energiu. Dokonca som si mohol zaobstarať veci, ktoré by som si možno bez tohto prerozdelenia ani nikdy nekúpil.

Priťahujem si do života podobných ľudí, ako som ja sám. Ktorí majú radi peniaze a vedia, ako s nimi nakladať.

Zistil som, že môj životný štýl je sebarozvoj. Že som konečne finančne slobodný. Pracujem lebo chcem. Nie preto, že musim.

Peniaze mi robia radosť a prinášajú slobodu. Skutočne sa cítim omnoho lepšie a istejšie keď si viem vo svojich peniazoch urobiť poriadok.

Skryť

Michal Dostál

Bývalý robotník v automobilovom priemysle, dnes podnikateľ

Můj život se změnil po tréninku ve velkém! Velice mi pomáhá využívání sedmi džbánů. Najednou mám peníze na všechno a vím přesně kolik na co mohu použít. Díky této metodě z tréninku jsem se dostal v účtu nutných výdajů pod 50%!

Viac o príbehu

První a nejzákladnější krok, který jsem díky tréninku udělal, byla změna v myšlení. A za to jsem na sebe opravdu hrdý. Můj život je o něčem jiném. Vidím to já, ale i moje nové okolí. Našel jsem i skutečné přátelé. Neuvěřitelné se stává skutečným. :) Vlak mého života opravdu mění kolej po které jel doposud.

Po tréninku jsem začal vyhledávat možnosti vzdělávání, na který používám džbán vzdělání. Snažím se jeho potenciál využít co nejlépe a daří se mi to. Dále se mi daří zvyšovať i své příjmy.

Proč mi trénink Tajomstvo Mysle Bohatých učaroval?

  1. Nepopsatelná aktivita a energie, kterou jsem tam zažil.
  2. Jakým způsobem se lidi zapojují do celého semináře.
  3. Pořád je člověk zvědavý co nového ještě přijde a jaký AHA moment se dostaví. Trénink má nepopsatelnou hodnotu. Na konci jsem měl pocit, jako by se to penězi ani nedalo vyčíslit, co vše jsem se tam dozvěděl.
  4. Dostali mne hosté, kteří byly na trénink pozváni. To byl obrovský bonus vidět a slyšet lídry, kteří dokázali vybudovat svůj business za tak krátkou chvíli a vše o čem mluvili, posunulo celý seminář na další, vyšší level.

Skryť

Povedali o tréningu

Pridajte sa k tisíckam ľudí, ktorí si už na tomto tréningu prebudili a aktivovali svoju milionársku myseľ a majú reálne výsledky…

Marta Zrníková - podnikateľka

Lada Horná - lektorka angličtiny

Stanislava Straková - čašníčka

Miro Revalo - telefonický agent

Viera Vadovická - advokátka

Výsledky absolventov s odstupom času:

Róbert Hruška

Bol som vyhorený po psychickej aj fyzickej stránke z bývalej práce. Už som nevládal a chcel som znova vycestovať do zahraničia za prácou.

Po tréningu som dostal novú energiu do života.

Teraz, vždy, keď mi prídu do života negatívne veci, tak už ich omnoho rýchlejšie prekonám. Predtým mi to trvalo aj mesiac dva.

Teraz je to 1, maximálne 2 dni a ide sa ďalej. Dokonca som začal viac pracovať aj na svojej fyzickej stránke. Rozvíjam si kondičku, chodím do telocvične.

Atilla Jakubek, majiteľ firmy

Tréning Tajomstvo Mysle Bohatých? Tento tréning bol najlepšia investícia za mojich posledných 10 rokov! Bolo to perfektné! Dal mi nové príležitosti. Pochopil som, ako získavať pasívne príjmy. Tlieskam.

Peter Baco, technik

Tréning mi pomohol nastaviť si správny systém a smerovanie pri podnikaní. Pre mňa najlepší tréning, aký som kedy zažil!

Pavol Hajduk

Cenovo nevyčísliteľné informácie o fungovaní ľudskej mysle a najmä konkrétne návody, ako sa zlepšiť. Naučil som sa, ako veci, ktoré nefungujú v živote zmeniť. Uvedomil som si, že nič sa nedeje len tak na náhodou.

A tisícky ďalších príbehov... Aký bude ten VÁŠ?

TAJOMSTVO MYSLE BOHATÝCH

Váš finančný manuál pre život v hojnosti

26. - 28. 10. 2018 | Bratislava
Inter hall Pasienky - HANT Arena

Spoznajte tajomstvá prosperity skutočných boháčov a osvojte si milionársku myseľ!
Unikátny trojdňový transformačný tréning za účasti milionárov z rôznych kútov sveta sa blíži!

Vyberte si lístok, ktorý Vám najviac vyhovuje:

BASIC
197 €
67 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
V.I.P.
487 €
337 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur
Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2018"
Dva podporné webináre
30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
Tlmočnícke staničky
Obed (3x)
Členstvo v uzavretej Facebook skupine
Spoločný večerný networking
Fotografia s hosťami
VIP taška
PLATINUM
1997 €
1097 €
Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
Tréningový manuál
Doživotný prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur
Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2018"
Dva podporné webináre
30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
Tlmočnícke staničky
Obed (3x)
Členstvo v uzavretej Facebook skupine
Spoločný večerný networking
Obed s Andym a hosťami
Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni
Masáž
Ubytovanie v špičkovom hoteli
Fotografia s hosťami
PLATINUM taška

A to všetko vrátane 100 % garancie vrátenia peňazí

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí. Máte moje slovo. Pokiaľ táto transformácia nenaplní vaše očakávania, vrátim vám peniaze za lístok.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected].

Dátum a miesto konania
26.– 28. 10. 2018
Bratislava

P.S. - Takmer som zabudol spomenúť: momentálne zatiaľ ešte neplatí plná cena za lístky na tréning. Cena postupne stúpa, a preto je práve TERAZ ten najlepší čas zarezervovať si vstupenky, dokým ešte neplatí plná cena.

P.P.S. - Tajomstvo Mysle Bohatých nieje žiadny klasický rozprávací seminár. Toto je intenzívny trojdňový transformačný tréning, na ktorom pôjdeme PORIADNE do hĺbky, aby tak mohlo dôjsť ku skutočnej a trvalej zmene.

Tento tréning NIEJE iba o peniazoch a bohatstve... Tento tréning je HLAVNE o tom, kým sa musíte stať, aby ste mohli zmeniť svoj okolitý svet podľa svojich predstáv.

Nastal čas na zmenu - na tréningu Vám s tým pomôžeme. Príďte a zúčastnite sa i VY tohto ročníka tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých: