Prihláška na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých

26. - 28. 10. 2018 | Bratislava
Inter hall Pasienky - HANT Arena

Pri nákupe cez tento link získavate zdarma 2 PRÉMIOVÉ KURZY od Martiny a Toma v hodnote 9 540 Kč (353 Eur).

+

PRIAMO na mieste tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých vstup do uzatvoreného kruhu s Martinou a Tomom v hodnote 12 470 Kč (461 Eur).

Ide o stretnutie v dĺžke 2 hodín, v ktorom Vám dajú feedback na Váš projekt, osobnú či firemnú značku z pohľadu marketingu a brandingu! Táto konzultácie Vám pomôže Vašu novú myseľ bohatstva dostať do zautomatizovaného predaja a efektívneho marketingu, ktorý šetrí náklady a prináša zisk!

"Som presvedčený o tom, že vďaka princípom budovania bohatstva môžete dosiahnuť finančnú slobodu aj vy. A pritom nemusíte byť druhý Donald Trump ani Bill Gates. Stačí aplikovať pár jednoduchých pravidiel a prvé výsledky uvidíte aj vy."

Prešiel ROK od tréningu a ja som zamestnaný, ale vo vlastnej firme, ktorú budujeme aj s mojou manželkou a zvýšil som svoj príjem ŠTVORNÁSOBNE.
Tomáš PošvancBývalý zamestnanec, dnes podnikateľ
Mesačne darujem minimálne 300 eur a to je pocit, ktorý ma zakaždým rozplače od radosti. Som šťastný, že viem takto finančne pomôcť ľuďom, ktorí sú v núdzi. Zmenil som moje zmýšľanie o peniazoch od základov. Zistil som, že ak chcem, dokážem uskutočniť všetko, po čom túžim.
Andrej ObertÚčastník tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých
Od toho tréningu za 4 týždne som bola ako mamička na materskej prvýkrát v pluse.
Luisa MichalovičováPrávnička
Po tréningu hneď v pondelok ráno som zašiel za šéfom. Nezmenil sa len môj plat, ale aj moja pozícia v práci, pretože už aj ja môžem rozhodovať a delegovať prácu medzi zamestnancami.
Štefan GondaReprograf
2 týždne po tréningu sme vo firme spravili obrat, ktorý bol za tie dva týždne ako celý minulomesačný.
Róbert Kekišspolumajiteľ firmy
Hneď prvý pracovný deň po tréningu som urobil dva významné obchody. Urobilo to okolo 300.000 Eur, čo ma, priznám sa, veľmi potešilo.
Rudolf KováčZepter Finance