Prihláška na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých

Špeciálna AKCIA pre sledovateľov živého vysielania platí už iba:

Zarezervujte si svoju GOLD vstupenku a okrem sedenia v prednejších radoch získate prístup k prémiovému programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur

Alebo si vyberte najdostupnejšiu BASIC vstupenku a získate k nej zdarma prístup k programu Praxou overené kroky k bohatstvu v hodnote 97 Eur

ÁNO! Chcem využiť túto AKCIU, získať zvýhodnenú vstupenku a prístup k online programu!

"Som presvedčený o tom, že vďaka princípom budovania bohatstva môžete dosiahnuť finančnú slobodu aj vy. A pritom nemusíte byť druhý Donald Trump ani Bill Gates. Stačí aplikovať pár jednoduchých pravidiel a prvé výsledky uvidíte aj vy."

Prešiel ROK od tréningu a ja som zamestnaný, ale vo vlastnej firme, ktorú budujeme aj s mojou manželkou a zvýšil som svoj príjem ŠTVORNÁSOBNE.
Tomáš PošvancBývalý zamestnanec, dnes podnikateľ
Mesačne darujem minimálne 300 eur a to je pocit, ktorý ma zakaždým rozplače od radosti. Som šťastný, že viem takto finančne pomôcť ľuďom, ktorí sú v núdzi. Zmenil som moje zmýšľanie o peniazoch od základov. Zistil som, že ak chcem, dokážem uskutočniť všetko, po čom túžim.
Andrej ObertÚčastník tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých
Od toho tréningu za 4 týždne som bola ako mamička na materskej prvýkrát v pluse.
Luisa MichalovičováPrávnička
Hneď prvý pracovný deň po tréningu som urobil dva významné obchody. Urobilo to okolo 300.000 Eur, čo ma, priznám sa, veľmi potešilo.
Rudolf KováčZepter Finance