Účinný a praxou overený systém

vďaka ktorému sa život od výplaty k výplate stane iba matnou spomienkou a vďaka ktorému začnete strategicky bohatnúť

Naučím Vás, ako chodiť častejšie na dovolenku, mať viac voľného času pre seba a svoju rodinu a to už s tým, 
čo teraz máte.

Systém, vďaka ktorému môže časom takto vypadať aj váš život...

Predstavte si, ako by vyzeral váš život, keby ste mohli napĺňať svoje sny, zatiaľ čo by ste si tvorili svoj pasívny príjem?

Končí doba, kedy musíte sedieť v práci, keď Vaše deti rastú a potrebujú Vašu pozornosť. Kedy šéfa vidíte častejšie, než svojho partnera a aj tak stále zarábate menej, ako by ste potrebovali.

Objavte jednoduché postupy, ktoré Vám dovolia žiť život, 
o ktorom snívate.

Ak budete strácať čas robením 
tých istých vecí, 
Váš život bude stále ten istý.

To, čo Vám teraz predstavím, môže obrátiť váš život naruby.

Môžem Vám pomôcť získať úžasné výsledky so zvyšovaním Vašich príjmov a hospodárením s peniazmi rýchlejšie, ako keby ste sa s tým mali trápiť sami.

Pomôžem Vám začať úplne od nuly.

Otázkou totiž nie je, či to dokážete. 
Otázkou je KEDY sa Vám to podarí.

Nič neriskujete - môžete si ma na 30 dní vyskúšať a zistiť, či je tento program pre Vás. Ak zistíte, že to nie je ono, vrátim Vám peniaze späť. Bez zbytočných otázok.

Viem, niektorí z Vás si teraz hovoria:

"Andy, ty si to dokázal, tvoji klienti to dokázali, ale ja, ja to nezvládnem. Ja na to nemám".

Dokážete to. Dokáže to totiž každý, kto sa chce učiť novým veciam.

Makač vs. Boháč je doslova návod KROK za KROKOM, kde Vás chytím za ruku a prevediem Vás od nastavenia myslienia, aby ste z hlavy vymazali limity, ktoré Vás podvedome brzdia.

Až po ukázanie konkrétnych systémov a stratégií, ktoré Vám pomôžu generovať pasívne príjmy, aby ste mohli zarábať, aj keď budete na dovolenke.

Ani si nepredstavujte...

 • Ako by ste sa cítili, keby ste každé ráno nemuseli vstávať s tým, že dnes musíte robiť nadčasy, aby ste mohli dať opraviť pokazené auto...
 • Ako by vyzeral do roka Váš život, keby Vám pasívny príjem vystačil na nevyhnutné výdavky...
 • Ako by sa Vám zaspávalo s tým, že o Vás a Vašu rodinu je postarané...
 • Ako by vypadal Váš život, keby ste nemuseli vymieňať svoj čas za peniaze...

Ako to teda urobiť?

Dnešná doba, nové technológie, internet prinášajú novú príležitosť, ako sa zaradiť medzi finančne zabezpečených ľudí. Dávajú nám nové možnosti vzdelania a ukazujú spôsoby, ako zarobiť viac.

Zvládnete to. Dokonca aj keď teraz ani netušíte, kde začať a nezarábate toľko, koľko si predstavujete.

Pripravil som totiž pre Vás program, v ktorom Vás doslova vezmem za ruku a ukážem Vám od úplneho začiatku až do samého konca, ako to všetko dosiahnete a zvládnete.

Tu je pár komentárov účastníkov mojho programu:

Pýtate sa, prečo to robím?

Pretože som sa za svoju viac ako 15-ročnú prax vo finančnom biznise stretol s tisíckami ľudí, rodín, ktoré chceli mať vyšší príjem. Ale nevedeli, ako na to.

Robili chyby, ktoré si ani neuvedomovali. Cítil som, že tak veľmi chcú, ale nevedia, čo robia zle.

Kto je Andy Winson?

Trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Priekopník a tréner NLP na Slovensku a tvorca transformačných tréningov, kde učí ľudí žiť život, po ktorom túžia.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a úspešného Česko – Slovenského online programu Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi.

Rozhodnite sa, či pôjdete za svojim cieľom, za svojími snami.

Rozhodnite sa, či do seba investujete.

Nič neriskujete - môžete si ma na 30 dní vyskúšať a zistiť, či je tento program pre Vás. Ak zistíte, že to nie je ono, vrátim Vám peniaze späť. Bez zbytočných otázok.

Čo získate?

Úplný a komplexný návod KROK ZA KROKOM, ktorý som pripravil tak, aby ste ho vedeli použiť v akejkoľvek situácii.

Odkedy sám tento návod používam, už sa nebojím o to, že by som musel žiť od výplaty k výplate. Že si budem musieť požičiavať peniaze na nájom, alebo synovi na školu. Že si nebudem môcť dovoliť chodiť na dovolenky. To vôbec nie. Dokonca cestujem po svete niekoľkokrát ročne.

BONUSY pre Vás ZDARMA:

Aplikácia JugLogic

JugLogic je jediný program na svete, ktorý dokáže výdavky značiť PRESNE podľa 7 džbánov. Majte plne pod kontrolou, kam smerujú vaše peniaze. JugLogic je v slovenčine. Polročné predplatné dostanete zdarma.

Hodnota bonusu 30 Eur.

GOLD Vstupenka na Tajomstvo Mysle Bohatých

Získate naviac lístok na môj intenzívny transformačný 3dňový tréning Tajomstvo Mysle Bohatých (Bratislava, 26. – 28. 10. 2018)

Vydáme sa do akcie spoločne a váš pohľad na financie už NIKDY nebude taký, ako predtým

Hodnota bonusu 287 Eur.

  Celková hodnota bonusov je 317 Eur!  

Nič neriskujete - môžete si ma na 30 dní vyskúšať a zistiť, či je tento program pre Vás. Ak zistíte, že to nie je ono, vrátim Vám peniaze späť. Bez zbytočných otázok.

TERAZ v historicky NAJVÄČŠEJ akcii

238 Eur

Dočasne IBA za:

107 Eur

Za 107 Eur si nekúpite ani:

ALEBO

využiť moju časovo obmedzenú ponuku a naštartovať svoju finančnú budúcnosť.

Doživotné členské programu je TERAZ len 107 Eur. Iní za túto sumu majú len 15 minút konzultácií, Vy však za to získate niekoľko hodín detailných video návodov, ktoré Vás prevedú krok za krokom k životu, po ktorom túžite.

Dokonca vstup do programu nie je obmedzený na jednu osobu. Dostanete prístupové údaje, ktoré môžete zdieľať s rodinou alebo kamarátmi.

Táto AKCIA je časovo obmedzená!

K tomu všetkému získate naviac
30-dňovú Garancia Vrátenia Peňazí.
Bez udania dôvodu. Žiadne otázky.

Pokiaľ v priebehu najbližších 30 dní zistíte, že to nieje pre vás, stačí napísať na [email protected] a vrátime vám peniaze. Bez otázok.

Čo získavate:

 • 1
  Doživotné členstvo v programu Makač vs. Boháč pre Vás a Vašich blízkych.
 • 2
  Aplikácia JugLogic - polročné predplatné
 • 3
  Lístok na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých

Ako to vyzerá v členskej sekcii?

Máte príležitosť získať detailný návod, ako začať pracovať s Vašimi peniazmi a vybudovať si finančnú slobodu a to za naozaj skvelú cenu.

Čo by som dal ja za to, keby som túto možnosť mal pred pár rokmi.

Celý kurz som rozdelil do 6-tich modulov:

 • 1
  Excelentné myslenie
  V tomto module spoločne odhalíme Vaše presvedčenia a strachy a ukážem Vám metódy, ako ich minimalizovať, prípadne úplne vymazať, aby Vám Vaša hlava nehádzala polená pod nohy.
 • 2
  Skutočná hodnota
  V tomto module sa naučíte, ako zvyšovať svoju hodnotu, aby rástol aj Váš príjem. Naviac sa naučíte, ako si stanoviť svoju hodnotu a vedieť ju predať.
 • 3
  7 džbánov k finančnej slobode
  Tento systém považujem za najprepracovanejší systém na prerozdeľovanie financií. Som presvedčený, že každý, kto bude postupovať podľa tohto systému si dokáže vybudovať svoju finančnú slobodu.
 • 4
  Efektívne narábanie s dlhmi
  Je konzumná doba. To všetci vieme. Pôžičky, úvery, kreditné karty nám v banke tlačia vždy do ruky a snažia sa nás presvedčiť, že žiť na dlh je správne. Áno aj nie. V tomto module Vám ukážem, ktoré úvery sú výhodné, a ktoré môžete využívať.
 • 5
  Princípy milionárov
  Zrazu pocítite na vlastnej koži, že vybudovanie bohatstva nie je o náhode, ale o systematických krokoch, ktoré sa dokáže naučiť každý. Keď tieto princípy zavediete do Vášho života, už nikdy to nebude taký život, aký ho máte teraz.
 • 6
  Stratégie a systémy bohatstva
  Bohatí ľudia bohatnú nie preto, že si zvyšujú svoju hodinovú sadzbu, ale preto, že používajú stratégie a systémy. V tomto module sa dozviete 10 stratégií a systémov, ktoré Vám môžu po čase generovať peniaze aj bez vašej aktívnej prítomnosti. Každú jednu statégiu a systém popíšem, poviem Vám ich výhody, ale aj nevýhody.

+  

Bonusy v celkovej hodnote 317 Eur!

Nič neriskujete - môžete si ma na 30 dní vyskúšať a zistiť, či je tento program pre Vás. Ak zistíte, že to nie je ono, vrátim Vám peniaze späť. Bez zbytočných otázok.

Teším sa na Vás na druhej strane!