Andy Winson Vám Prináša

TAJOMSTVO MYSLE BOHATÝCH

Prečo vás peniaze obchádzajú, ako by ste 
boli natretí finančným repelentom?

Jedinečný trojdňový transformačný tréning za účasti svetových rečníkov.

26. - 28. 10. 2018

Bratislava

Ako je možné, že keď miliardára oberiete o posledné euro a vysadíte ho nahého na konci sveta (kde je sám bez topánok 100 km od civilizácie), tak do piatich rokov získa svoje bohatstvo späť?

A ako to, že ak dáte žobrákovi do rúk výherný tiket jackpotu na 50 miliónov eur, zabývate ho v jeho novej kráľovskej rezidencii a odovzdáte kľúče od nablýskaného Ferrari, tak do roka nemá nič a už zase kľačí pod mostom?

Celý život mi vŕtalo hlavou, ako to, že bohatým padajú príležitosti do lona a nemusia pre ne pohnúť prstom, zatiaľ čo tí, ktorí ich naozaj potrebujú, o ne nemôžu zavadiť ani z rýchlika.


Čo robia tí najúspešnejší inak?
Čo z nich robí magnet na peniaze?


Tieto otázky som si kládol dlhé roky… a nedostával som odpovede. Čítal som knihy, prepadol som osobnému rozvoju a snažil som sa to rozlúštiť. Spomínam si, ako som si vždy tajne prial:

“Keby som si tak mohol o peniazoch pohovoriť OSOBNE s tými najbohatšími ľuďmi široko ďaleko!”

A vďaka mojej tvrdohlavosti a silnému odhodlaniu sa mi to nakoniec naozaj podarilo :) Tu je len niekoľko z nich:

Anthony Robbins

Anthony Robbins je jeden z najvyhľadávanejších rečníkov na svete. Na jeho živých seminároch, prednáškach či tréningových programoch sa zúčastnilo cez 4 milióny ľudí z viac než 100 krajín sveta.

Už viac ako 20 rokov je považovaný za lídra číslo jeden na svete. Ako úspešný podnikateľ vykonáva Anthony Robbins funkciu riaditeľa v siedmich súkromných spoločnostiach v rôznych odvetviach, ako je napríklad hotelierstvo, vzdelanie, mediálna produkcia, biznisové služby a doplnky výživy.


Jack Canfield

predal vyše 112 miliónov výtlačkov svojich kníh, známy tiež z filmu Tajomstvo

T. Harv Eker

autor bestselleru Ako myslia milionári, pomohol miliónu ľudí k finančnej slobode


Brian Tracy

jeden z najuznávanejších rečníkov na svete, ktorý inšpiroval už milióny ľudí

Robert G. Allen

multimilionár, autor niekoľkých bestsellerov s tematikou osobného bohatstva


A viete čo? JEDNU vec majú všetci
títo “magnáti” spoločnú… VŠETCI!


Je to ako by poznali nejaký “tajný kód”…

O bohatstve, o hojnosti aj o peniazoch totiž rozmýšľajú úplne inak, než my ostatní. Ako by ich riadil úplne iný kompas. Konajú podľa iných pravidiel … používajú iné vzorce správania!

Nemali šťastie – naopak, niektorým z nich spadlo pod nohy toľko nepodarkov, že si to ani nevieme predstaviť. Taktiež v začiatkoch nemali žiadne peniaze a nemali ani známosti. Nemali nič z toho, čo si zvyčajne myslíme, že je potrebné k úspechu a finančnej slobode.

Ale jednu vec v priebehu času predsa len získali. Niektorí náhodou, iní cielene a ďalší sa to naučili od tých, ktorí už “vedeli”. Je to tá JEDNA vec, ktorá im dáva až nespravodlivú výhodu pred zvyškom sveta!

Osvojili si MILIONÁRSKU myseľ!

Teraz si zrejme hovoríte

“Hooouuu Andy, spomaľ! Milionárska čo? A to má byť ako odpoveď?”

Áno, milionárska myseľ… doslova.

Hneď vysvetlím…

Naša myseľ je už od narodenia otvorená sugescii z vonkajšieho prostredia. Všetci dobre vieme, koľko negativity a strachu sa nachádza v našom ovzduší (stačí sa pozrieť na správy). Takto sme (od rodičov, z médií atď.) nasali aj neefektívne tvrdenia, presvedčenia, postoje a návyky spojené s peniazmi.

Vašu myseľ ste si (nedobrovoľne) nastavili na program, ktorý vám hovorí, ako máte peniaze zarábať, koľko si ich zaslúžite a ako máte s nimi narábať. Koľko máte minúť, koľko darovať, koľko investovať. V tomto programe je zakódovaný aj váš názor na peniaze a bohatých ľudí.

Skúste si rýchle cvičenie. Doplňte nasledujúce vety podľa toho, čo vám ako prvé prebleskne hlavou:

Peniaze sú… … … …
Bohatstvo je… … … …
Bohatí ľudia sú… … … …
Nikdy nebudem bohatý, pretože… … … …
Najhoršia vec na peniazoch je… … … … …

Ak ste odpovedali, že peniaze sú úžasné, máte ich radi, plynú k vám ľahko… že bohatí sú skvelí ľudia a obohacujú svet, že vám nič nebráni a peniaze sú čisté… potom už zrejme máte milionársku myseľ a nemusíte čítať ďalej. Bravo!

Pokiaľ vám ale myseľ začala predhadzovať programy a vzorce, že peniaze sú zlé, musíte pre ne drieť, že boháči sú podvodníci a že bez dvoch detí by to bolo ľahšie… potom ZBYSTRITE! Sami sa okrádate o bohatstvo, ktoré leží priamo vo vás… zatiaľ tam len ticho drieme a čaká, až ho oslobodíte!


Ako by vyzeral váš život, keby ste tiež aktivovali svoju
“milionársku myseľ”?


Predstavte si, že vás prebúdza teplo na tvári, ako sa do vás opiera ranné slniečko. K tomu vás po tele hladí jemný stredozemný vánok, ktorý sa do izby vkráda cez veľkú otvorenú terasu.

Pomaličky vyliezate spod hodvábnej prikrývky, ale v tom vás niečo zaujme…“Mmmm, to vonia fantasticky,” pomyslíte si. To vás len miestni šéfkuchári “pozývajú” na kráľovské raňajky a upozorňujú na to, že už je čas vstať :)

Idete vôňi naproti, vchádzate na terasu a pred vami sa rozprestiera doslova rozprávková scenéria, zatopená zobúdzajúcim sa slnkom. Ste v Santorini, v jednej z najpôvabnejších a najdrahších destinácií v Grécku.

Než sa necháte uniesť tou božskou vôňou vyúdenej biošunky, ešte skontrolujete pár vecí. Skvelé, cez noc vám na účte pristálo toľko peňazí, že by ste z toho aj v Santorini vystačili na celý mesiac!

Bravo! Ste niekto, komu hovorím ŠŤASTNÝ BOHÁČ :) Vaše príjmy (nezávislé na tom, či pracujete alebo nie) vás živia, pokiaľ ste v kráľovskej starostlivosti jednej z najvyhľadávanejších destinácií Európy.

„Tréning mi pomohol rozšíriť si vlastnú zónu komfortu a posunul ma bližšie k spoznaniu samej seba. Uvedomila som si, že v biznise je potrebné orientovať sa na riešenie problémov klientov a nie len na predaj služieb. Odporúčam ho všetkým, ktorí niekde vo svojom vnútri veria, že môžu zmeniť svoj osud. Choďte do toho, príležitosti máte na dosah!“
Janka MihalikováArchitektka
„Andyho som prvýkrát stretla na jeho seminári Tajomstvo mysle bohatých. Skvelý človek, rečník, učiteľ! Myslela som si:”Čo tam budem robiť celý deň?” Od toľkej energie, čo vyžarovala z Andyho, z prítomných ľudí a z poznania “Tajomstva” som nevedela zaspať :) Naozaj skvelý zážitok, môj pohľad na život sa kompletne zmenil. Nielen ohľadom financií, ale v každej jeho stránke. Odvtedy žijem plnší a kvalitnejší život bez strachu a s myšlienkou, že všetko je možné. Odporúčam tento seminár každému, kto potrebuje zmeniť myslenie ohľadom peňazí. Ale aj každému, kto to so životom myslí vážne a nechce ním plávať len tak bezo smeru. Ďakujem Ti Andy za túto úžasnú príležitosť a otvorenie očí!”
Petra Šedajová Veterinár

Ste voľní… Žiadne starosti o peniaze, žiadne obmedzovanie… a hlavne máte ČAS si svoje peniaze užiť s rodinou, plniť si svoje sny a baviť sa všetkým, čo vám život naservíruje na striebornom podnose. Zaplavuje vás radosť a obrovská vďačnosť, že toto všetko môžete prežívať…

A skutočne môžete!

Jediné, čo k tomu potrebujete, je získať onen kód bohatých – milionársku myseľ.

Asi vás teraz veľmi prekvapí, keď vám poviem, že sa dá získať za JEDEN TROJDŇOVÝ TRÉNING!

Nie, bohužiaľ… za 3 dni pravdepodobne nezarobíte svoje prvé veľké peniaze, ale iba za tri dni ste schopní získať milionársku myseľ a osvojiť si denné návyky milionárov, ktoré vás k bohatstvu dovedú… deň za dňom.

20 rokov mojej praxe vo vzdelávaní študentov a TOP manažmentu v niekoľkých krajinách Európy to potvrdzujú. Mojimi tréningmi prešli už tisíce ľudí a príbehy ako tento sa neustále opakujú:

Akonáhle vám raz v hlave prepne spínač hojnosti a podporíte ho konkrétnou dennou aktivitou, peniaze sú k nezastaveniu…

Dobre Andy, chápem… Ale AKO to docielim?!

Nie je žiadnym tajomstvom, že rozdiel medzi ľuďmi, ktorí peniaze majú a nemajú, je v prvom rade v dvoch dôležitých veciach:

 1. To, ako používate svoju MYSEĽ, aby ste priťahovali (alebo odpudzovali) bohatstvo.
 2. To, čo vďaka tomu každý deň ROBÍTE.

Potrebujete obe ingrediencie, aby vaša finančná situácia zažila nevídanú búrku. Verím totiž, že čo sa týka peňazí, túžite po vytrvalom lejaku… a nezaujíma vás len pár kvapiek.

Ale sami dobre viete, že doma je to zvyčajne príliš pohodlné na to, aby ste urobili nejakú zásadnú životnú zmenu. Vaše programy v hlave vás vždy dostihnú a odvedú od akcie. Nad veľkou výzvou radšej mávnete rukou a začnete sa chlácholiť, že vlastne viac peňazí nepotrebujete, že takto vám to stačí… a vaša myseľ vás začne vykrádať.

“Tréning TMB bol pre mňa výnimočný a dôležitý z hľadiska finančnej slobody, pomohol mi rýchlejšie si uvedomiť súvislosti s tým, čo máte na vašom bankovom účte a tým, ako to máte nastavené v hlave. Veľmi jednoducho a príkladne mi ukázal, ako pracovať s peniazmi a hlavne, ako pracujú peniaze samotné. Skvelý tréning, ktorý Vám vrelo odporúčam a aj keď som už bol jeho súčasťou, určite sa zúčastním aj tento rok, veď skvelé myšlienky a tréning musia byť vždy opakované 😉 “
Ing. Róbert Bučko majiteľ spoločnosti Inštitút Vzdelávania Mateja Korvina s. r. o.
“Neverila som, že za dva dni je možné nájsť samú seba. No po tomto tréningu som prestala pochybovať o sebe a aj o tom, čo robím. Zrazu sa dokážem odpútať od svojej minulosti a verím, že sama, úspešne zvládnem svoju budúcnosť.“
Katarína Baluchováprezidentka slovenského zväzu tanečného športu, podnikateľka

Viete, prečo čítanie chytrých kníh, pekne v teple domova, nevedie v 95% prípadov k žiadnym výsledkom? Knihy majú totiž jeden zásadný háčik, ako o tom hovoril už Albert Einstein:

“Informácia sa nerovná znalosť!”

Kľúčový je PREŽITOK a nie informácie! Informácie prídu a zasa rýchlo odídu. Zabúdame.

Akonáhle ale raz na VLASTNEJ KOŽI zažijete, aké to je BYŤ BOHATÝ, už o to nikdy neprídete!

Môžete čítať desiatky kníh o tom, ako chutia jahody a stále sa to nedozviete. Nejde to vyčítať z kníh. Akonáhle ich ale raz OCHUTNÁTE, už netreba slov… Už VIETE. S peniazmi je to presne to isté…

Ako môžete sami doma pomocou kníh a internetu OCHUTNAŤ bohatstvo, keď ste ho ešte nikdy nezažili? Vizualizovať? Ťažko… veď neviete, aké to je a čo si vizualizovať?! :)

Na to, aby ste si veci nielen zapamätali, ale aj osvojili, musíte prežívať emocionálnu skúsenosť, ktorá sa hlboko vryje do vašich neurónov.

Preto som pre veľký úspech aj tento rok usporiadal…

Trojdňový prežitok bohatstva,
ktorý z vás urobí magnet na peniaze

Tento intenzivný tréning je doslova nabitý užitočnými cvičeniami a hlavne emocionálnymi zážitkami, ktoré vás povedú k novým zručnostiam a vedomostiam. Dostanete výbavu a nástroje, ktoré vlastní každý veľmi bohatý človek, ktorého poznám.

Ako som už hovoril… bohatých ľudí spája určitý KÓD – nastavenie mysle a denné návyky, ktoré sa potrebujete naučiť, aby ste priťahovali peniaze a príležitosti rovnako ako oni.


 • Zistíte, aké konkrétne programy si nosíte zo svojho detstva, a prečo vám nikdy nedovolia získať bohatstvo… aj keby ste sa udreli k smrti.
 • Naučíte sa jednoduchú techniku​​, ako sa všetkých týchto vzorcov zbaviť raz a navždy! Zrejme to s vami vtedy niekto myslel dobre, ale nemá zmysel ďalej veriť niečomu, čo vám bráni v bohatstve…
 • Pochopíte, že nič ako finančná kríza neexistuje! Peniaze nevznikajú tam vonku, ale vo VÁS – ak vám to znie šialene, tréning vám môže zachrániť (finančný) život.
 • Ukážeme si názorne, prečo bohatí stále bohatnú, chudobní chudobnejú a tí medzi prešľapujú na mieste… a vydáte sa na cestu, kde k vám peniaze plynú ľahko a radi.
 • Zažijete meditáciu, počas ktorej spoznáte vaše finančné “ja”, ktoré vás povedie cestou k finančnej nezávislosti (ak vám toto znie ešte šialenejšie, potom vás bude zaujímať, že túto techniku ​​som sa naučil od jedného z najbohatších ľudí, ktorých poznám).
 • Osvojíte si tajomstvá magického slovníka, ktorý priťahuje peniaze (nahradíte len niekoľko slov vo vašom slovníku a peniaze sa vám rozbehnú do náručia).
 • Ukážem vám, prečo bohatí ľudia majú SEDEM účtov (aké to sú a prečo práve tieto). Nastavíme spoločne váš systém siedmich účtov tak, aby generoval hojnosť a nikdy nevyschol.
 • Predstavím vám desiatky dostupných spôsobov, ako si ľahko zvýšiť príjem v začiatkoch vašej cesty k bohatstvu.
 • Prekonáte svoj ​​najväčší životný strach (budeme krčnou jamkou ohýbať železné roxory!) A odveziete si v srdci neporaziteľnosť, ktorú vám už nikto nikdy nevezme. Žiadna príležitosť vám po tomto transformačnom zážitku už nebude pripadať príliš veľká alebo nedosiahnuteľná…
 • Zažijete atmosféru, ktorá vás pohltí a prinúti vás k životnej transformácii… to, čo vám na tréningu potrvá tri dni by ste doma robili desiatky rokov. Takú má tímová akcia silu.
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca

Pre koho je tréning určený:


 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning peniaze.”

Učte sa priamo od najlepších:

Sprevádzať tréningom vás bude:


Andy Winson

Trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Priekopník a tréner NLP na Slovensku a tvorca transformačných tréningov, kde učí ľudí žiť život, po ktorom túžia.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a úspešného Česko – Slovenského online programu Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi.

Vyberte si lístok, ktorý Vám najviac vyhovuje:

BASIC

 • Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning

GOLD

 • Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
 • Tréningový manuál
 • Videá z prednášok hostí z roku 2017

VIP

 • Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
 • Tréningový manuál
 • Videá z prednášok hostí z roku 2017
 • Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2017"
 • Sedenie v predných radách
 • Dva podporné webináre
 • 30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
 • Tlmočnícke staničky
 • Obed (3x)
 • Členstvo v uzavretej Facebook skupine
 • Spoločný večerný networking

PLATINUM

 • Vstupenka na intenzívny trojdňový tréning
 • Tréningový manuál
 • Videá z prednášok hostí z roku 2017
 • Video záznam "Tajomstvo Mysle Bohatých 2018"
 • Sedenie v predných radách
 • Dva podporné webináre
 • 30-dňový podporný program s názvom “Od rozhodnutia k výsledkom”
 • Tlmočnícke staničky
 • Obed (3x)
 • Členstvo v uzavretej Facebook skupine
 • Spoločný večerný networking
 • Obed s Andym a hosťami
 • Sedenie v prvých radách
 • Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni
 • Masáž
 • Ubytovanie v špičkovom hoteli

NIE JE V PREDAJI

Plná cena:

287 €

Cena teraz:

147 €

Plná cena:

487 €

Cena teraz:

247 €

Plná cena:

1997 €

Cena teraz:

997 €

A to všetko vrátane
100 % garancie
vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo.

Nastavte svoj ​​finančný kompas na úspech. Pridajte sa k stovkám ľudí, ktorí už na mojich tréningoch aktivovali a prebudili svoju milionársku myseľ… Pozrite sa, ako to na takom tréningu vyzerá a čo všetko vás čaká. Je to dobrodružná cesta iba pre odvážných, ktorí chcú konečne prelomiť svoju finančnú situáciu…

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected]

Dátum a miesto konania

26. – 28. 10. 2018

Bratislava


Úspech a financie sú zručnosť, ktorá sa dá naučiť.

Rovnako ako varenie, tanec, chôdza…


Bolo to pohodlné, keď ste sa učili chodiť? Nie, lebo ste ani nevedeli, čo robíte. Púšťali ste sa do neznámeho. Spadli ste, postavili ste sa. Spadli ste a zase ste sa postavili. A to nebolo pohodlné, však? Ale nepovedali ste si… hm, už na to kašlem :)

Nevzdali ste to a dnes viete chodiť! Možno vás dlhé roky trápi, že neviete pracovať s peniazmi, že neviete generovať skutočné bohatstvo. Ale čítate tieto riadky, takže viem, že ste to nevzdali!

Toto môžu byť 3 dni, na ktoré celý život čakáte… 3 dni, ktoré z vášho “finančného batoľaťa” v priebehu ďalších dní, týždňov a mesiacov urobí dospelého boháča, ktorý v tom vie “chodiť”.

V skutočnosti väčšina ľudí nikdy nedosiahne ich plný finančný potenciál. Z výskumu vyplýva, že približne 80% ľudí nikdy nedosiahne svoju finančnú slobodu.

Pridajte sa k tým 20%,
ktorým sa to v živote podarilo…
Teraz je ten čas! Príďte si pre transformáciu.


Andyho život
vo faktoch

Andy Winson

 • 2 roky v biznise kozmetiky.
 • Viac ako 15 rokov skúseností vo finančnom biznise.
 • Viac ako 65 000 uzatvorených finančných zmlúv.
 • Vybudoval a viedol finančný tím, ktorý bol tri roky po sebe najlepší na Slovensku, v Česku, Rumunsku a na Ukrajine.
 • 2 roky intenzívne spolupracoval s lekármi a pomáhal budovať spoločnosť zaoberajúcu sa zdravím a doplnkami výživy.
 • Učil sa od najlepších na svete.
 • Je priekopníkom neurolingvistického programovania na Slovensku. Rozbehol NLP inštitút a vďaka nemu sa dostal tento psychologický obor do širokého povedomia a pomáha stále viac ľuďom dosahovať výsledky a žiť život podľa svojich predstáv.
 • Je zakladateľom Akadémie osobnostného rozvoja na Slovensku, ktorej hlavným poslaním je pomáhať ľuďom začať žiť život, po ktorom túžia.
 • Je jediným profesionálnym licencovaným inštruktorom Firewalkingu na Slovensku.
 • Je autorom Bestselleru „Mysli, Konaj, Zbohatni.“
 • Je autorom jedinečných transformačných tréningov zameraných na dosahovanie výsledkov v rôznych oblastiach života.
 • Je kouč vrcholových športovcov a TOP manažérov.

Na tréning vám dávam neobvyklú,
100% záruku vrátenia peňazí.


V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo email: [email protected]


Čo o tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých
hovoria jeho účastníci a absolventi…


„Na tomto seminári sa mi najviac zapáčilo získanie konkrétneho presvedčenia, že sa to dá a oboznámil som sa s návodom, ako začať. Zistil som, ako mám šetriť, rozvinúť pasívny príjem a zbavil som sa predsudkov o bohatých ľuďoch.“
Marek Martinkovičteamleader
„Andyho som prvýkrát stretla na jeho seminári Tajomstvo mysle bohatých. Skvelý človek, rečník, učiteľ! Myslela som si:”Čo tam budem robiť celý deň?” Od toľkej energie, čo vyžarovala z Andyho, z prítomných ľudí a z poznania “Tajomstva” som nevedela zaspať :) Naozaj skvelý zážitok, môj pohľad na život sa kompletne zmenil. Nielen ohľadom financií, ale v každej jeho stránke. Odvtedy žijem plnší a kvalitnejší život bez strachu a s myšlienkou, že všetko je možné. Odporúčam tento seminár každému, kto potrebuje zmeniť myslenie ohľadom peňazí. Ale aj každému, kto to so životom myslí vážne a nechce ním plávať len tak bezo smeru. Ďakujem Ti Andy za túto úžasnú príležitosť a otvorenie očí!”
Petra Šedajováveterinár
“Tréning TMB bol pre mňa výnimočný a dôležitý z hľadiska finančnej slobody, pomohol mi rýchlejšie si uvedomiť súvislosti s tým, čo máte na vašom bankovom účte a tým, ako to máte nastavené v hlave. Veľmi jednoducho a príkladne mi ukázal, ako pracovať s peniazmi a hlavne, ako pracujú peniaze samotné. Skvelý tréning, ktorý Vám vrelo odporúčam a aj keď som už bol jeho súčasťou, určite sa zúčastním aj tento rok, veď skvelé myšlienky a tréning musia byť vždy opakované 😉 “
Ing. Róbert Bučkomajiteľ spoločnosti Inštitút Vzdelávania Mateja Korvina s. r. o.
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Tréning TMB ma naučil rozmýšľať úplne inak. Získala som odvahu a viac sebavedomia. Začala som si veriť a uvedomila som si, v čom som dobrá. Ďakujem moc.”
Viera Burajovárehabilitačná sestra
“Slovy nepopsatelné, musíte to prožít na vlastní kůži!!! Já bych to nazvala seminářem o POZNÁNÍ SAMA SEBE. Není to jen o slovech, ale také o nitru a duši, kterou do toho Andy skutečně vložil. Jsem moc ráda, že jsem se tohoto semináře mohla zůčastnit a děkuji za svalovici. Seminář v Trenčíně byl skutečný zážitek a zásek do paměti, to se nedá zapomenout.”
Vendy Rozehnalovávychovávateľka v detskom domove

MÔŽE TO BYŤ AJ VÁŠ PRÍBEH


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected]

Teším sa na vás,

Andy Winson