Takmer dokončené -90%

Ešte počkajte!

Vaša objednávka ešte nie je úplne dokončená.

Chcete sa naživo učiť od tých najlepších, mať sa lepšie, preprogramovať svoje staré vzorce myslenia a zmeniť svoj život?

Pridajte si k svojej objednávke vstupenku na špeciálny 3-dňový tréning v AKCII za cenu pod náklady, ktorý VÁM s tým pomôže:

Kliknite a pridajte si k svojej objednávke GOLD vstupenku na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých v hodnote 497 Eur v AKCII teraz LEN za 127 Eur.

3-dňový prežitok bohatstva, vďaka ktorému sa stanete magnetom na peniaze

Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých v hodnote 497 Eur

18. - 20. 10. v Bratislave

Jediný tréning svojho druhu na Slovensku, kde sa s Vami podelia o svoje know-how títo multimilionári:

Vincent Wong

Pozrite si videovizitku

Vincent Wong: Medzinárodný rečník, autor a predseda predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group Plc., celosvetovo uznávaný biznisman

Je spoluzakladateľom a predsedom predstavenstva vo firme Wealth Dragons Group PLC, ktorá je rýchlo rastúcim dodávateľom kurzov v oblasti sebarozvoja. Je autorom knihy Property Entrepreneur a spoluautor knihy The Wealth Dragon Way.

Je jedným z najdynamickejších a vysoko rešpektovaných obchodníkov s nehnuteľnosťami vo Veľkej Británii a vo svete. Po tom, čo v roku 2000 získal titul MBA, vybudoval úspešný biznis s nehnuteľnosťami tým, že pomohol nespočetnému množstvu ľudí nájsť a výhodne získať svoje nehnuteľnosti. Na vrchole finančnej krízy ako prvý prišiel s unikátnymi stratégiami financovania nehnuteľností bez nutnosti hypotéky a depozitov. Nazývajú ho preto aj „Otec nových možností prenájmov“ vo Veľkej Británii, Malajzii a v Holandsku.

Dnes Vincent venuje svoj čas práci s obchodným partnerom Johnom Lee, aby rozšírili svoje podnikanie a umožnili tak všetkým ľuďom vzdelávať sa. Ich víziou je stať sa prvou miliardovou spoločnosťou v tomto priemysle zameranou na seba-rozvoj. Momentálne vyvíja technologickú platformu, ktorá úplne zmení spôsob, akým ľudia nakupujú a predávajú nehnuteľnosti po celom svete. Ako medzinárodne uznávaný rečník nadšene zdieľa svoje vedomosti, ktoré nadobudol počas 20-ročnej kariéry v obchode. Jeho odkaz je: „Môžete uzatvárať obojstranne výhodné obchody s nehnuteľnosťami tým, že pomôžete druhým a zároveň sami zbohatnete“.

John Lee

Pozrite si videovizitku

Medzinárodný rečník, spoluzakladateľ a riaditeľ firmy Wealth Dragons Group PLC a zakladateľom firmy Wealth Dragons Online, ktorá sa stáva jednou z najväčších e-learningových platforiem pre podnikateľov na celom svete.

Už ako 20-ročný začal investovať do nehnuteľností, a kým dovŕšil 27 rokov, dosiahol svoj cieľ a stal sa milionárom. John je autorom bestselleru Wealth Dragon Way. John Lee, narodený vo Veľkej Británii, je jedným z najmladších čínskych podnikateľov, ktorého firemné akcie sa obchodujú na burze.

Pomohol tisíckam podnikateľov po celom svete rozbehnúť ich biznis. Po tom, čo získal milióny odberateľov na sociálnych sieťach je teraz jeho cieľom zásadným spôsobom zmeniť systém vzdelávania, aby sa mohol podeliť o svoje vedomosti s ostatnými ľuďmi. Johna pozývajú rečniť po celom svete na témy investovania do nehnuteľností, digitálneho marketingu, rastu biznisu a podnikania.

Po týchto medzinárodných vystúpeniach získal reputáciu ako rečník svetového formátu a o pódium sa delil s osobnosťami ako Bill Clinton, Alan Sugar, Richard Branson, Jack Welch (ex-riaditeľ GE) a Randi Zuckerberg. O Johnovi písali médiá ako Sunday Times, Huffington Post, Channel News Asia, Fortune Magazine, Edge, The BBC, The Wall Street Journal, a taktiež získal ocenenie Muž roka 2017 od Global Women Magazine.

Napriek skromným začiatkom sa Johnov úspech dostavil. Jeho rodičia boli Číňania vlastniaci reštauráciu na severe Anglicka. Všetko čo dosiahol, je výsledkom tvrdej práce a neochvejnej húževnatosti. John zasvätil svoj život tomu, aby ukázal ostatným, že aj oni majú možnosť urobiť to isté, a je neustále inšpirovaný, keď vidí svojich študentov dosahovať také ciele, o akých sa im ani nesnívalo.

Tréningom vás bude sprevádzať Andy Winson

Mentor a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Človek, ktorý vybudoval jednu z najuznávanejších značiek v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja v ČeskoSlovensku. Autor transformačních tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Autor knižného bestselleru “Mysli, Konaj, Zbohatni” a online programu “Makač vs Boháč” zameraného na efektívne narábanie s peniazmi a zvýšenie finančnej gramotnosti. Je uznávaným priekopníkom Neurolingvistického programovania na Slovensku a jediným licencovaným trénerom NLP New Code. Pod jeho vedením dosahujú excelentné výsledky ľudia z najrôznejších spoločenských oblastí. Muž, ktorý dokazuje “Že limity máme len vo svojej mysli” a „Všetko je v nás.“

Výsledky absolventov po tréningu s odstupom času:

Tomáš Pošvanc

Bývalý pracovník na železnici, dnes podnikateľ - majiteľ a zakladateľ firmy POŠVANC FITNESS

Prešiel len rok od tohto tréningu a ja som zamestnaný - Vo VLASTNEJ firme! Svoj príjem som navýšil dokonca štvornásobne. Budujem a rozširujem so svojou manželkou naše nové podnikanie a užívam si to! Tento tréning mi prevrátil život hore nohami. Ďakujem!

Viac o príbehu

Na tréningu Tajomstvo mysle bohatých som zažil veľa aha momentov no uvedomil som si jednu dôležitú vec . Že mám svoj život vo vlastných rukách a ja ho môžem zmeniť.

Tento transformačný tréning je výnimočný hlavne v tom, že sa na ňom ide reálne do akcie. Na základe toho človek dokáže zmeniť svoje presvedčenia a viery. Navyše tu spoznáte komunitu ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj život a niekam sa posunúť. Vznikajú tu super priateľstvá. Navyše, skvelí spíkri, ktorí nie sú len teoretici, ale majú reálne výsledky. Hodnota ktorú tréning dáva mnohonásobne prevyšuje jeho cenu.

Zvýšil som svoj príjem štvornásobne, budujem vlastné podnikanie/firmu v dvoch smeroch a užívam si to. Neveril som že môže prejsť len tak krátka chvíľa medzi tým keď pracujem pre niekoho iného a tým že ponúkam prácu ja a chcú pre nás robiť ľudia ktorý majú vysokú školu a ja ju nemám. Úžasný pocit.

Skryť

Andrej Obert

Bývalý zamestnanec, dnes na voľnej nohe

Mesačne darujem minimálne 300 eur a to je pocit, ktorý ma zakaždým rozplače od radosti. Som šťastný, že viem takto finančne pomôcť ľuďom, ktorí sú v núdzi. Zmenil som moje zmýšľanie o peniazoch od základov. Zistil som, že ak chcem, dokážem uskutočniť všetko, po čom túžim.

Viac o príbehu

Po tomto tréningu som si začal deliť peniaze do viacerých účtov na základe stratégií, ktoré boli spomenuté. Robím to tak od augusta 2012 a osvedčilo sa.

Som s tým veľmi spokojný a vnímam to ako úžasný typ z tréningu. Začal som sa na peniaze pozerať - ako na energiu. Dokonca som si mohol zaobstarať veci, ktoré by som si možno bez tohto prerozdelenia ani nikdy nekúpil.

Priťahujem si do života podobných ľudí, ako som ja sám. Ktorí majú radi peniaze a vedia, ako s nimi nakladať.

Zistil som, že môj životný štýl je sebarozvoj. Že som konečne finančne slobodný. Pracujem lebo chcem. Nie preto, že musim.

Peniaze mi robia radosť a prinášajú slobodu. Skutočne sa cítim omnoho lepšie a istejšie keď si viem vo svojich peniazoch urobiť poriadok.

Skryť

Michal Dostál

Bývalý robotník v automobilovom priemysle, dnes podnikateľ

Můj život se změnil po tréninku ve velkém! Velice mi pomáhá využívání sedmi džbánů. Najednou mám peníze na všechno a vím přesně kolik na co mohu použít. Díky této metodě z tréninku jsem se dostal v účtu nutných výdajů pod 50%!

Viac o príbehu

První a nejzákladnější krok, který jsem díky tréninku udělal, byla změna v myšlení. A za to jsem na sebe opravdu hrdý. Můj život je o něčem jiném. Vidím to já, ale i moje nové okolí. Našel jsem i skutečné přátelé. Neuvěřitelné se stává skutečným. :) Vlak mého života opravdu mění kolej po které jel doposud.

Po tréninku jsem začal vyhledávat možnosti vzdělávání, na který používám džbán vzdělání. Snažím se jeho potenciál využít co nejlépe a daří se mi to. Dále se mi daří zvyšovať i své příjmy.

Proč mi trénink Tajomstvo Mysle Bohatých učaroval?

 1. Nepopsatelná aktivita a energie, kterou jsem tam zažil.
 2. Jakým způsobem se lidi zapojují do celého semináře.
 3. Pořád je člověk zvědavý co nového ještě přijde a jaký AHA moment se dostaví. Trénink má nepopsatelnou hodnotu. Na konci jsem měl pocit, jako by se to penězi ani nedalo vyčíslit, co vše jsem se tam dozvěděl.
 4. Dostali mne hosté, kteří byly na trénink pozváni. To byl obrovský bonus vidět a slyšet lídry, kteří dokázali vybudovat svůj business za tak krátkou chvíli a vše o čem mluvili, posunulo celý seminář na další, vyšší level.

Skryť

Róbert Hruška

Bol som vyhorený po psychickej aj fyzickej stránke z bývalej práce. Už som nevládal a chcel som znova vycestovať do zahraničia za prácou.

Po tréningu som dostal novú energiu do života.

Teraz, vždy, keď mi prídu do života negatívne veci, tak už ich omnoho rýchlejšie prekonám. Predtým mi to trvalo aj mesiac dva.

Teraz je to 1, maximálne 2 dni a ide sa ďalej. Dokonca som začal viac pracovať aj na svojej fyzickej stránke. Rozvíjam si kondičku, chodím do telocvične.

Atilla Jakubek, majiteľ firmy

Tréning Tajomstvo Mysle Bohatých? Tento tréning bol najlepšia investícia za mojich posledných 10 rokov! Bolo to perfektné! Dal mi nové príležitosti. Pochopil som, ako získavať pasívne príjmy. Tlieskam.

Peter Baco, technik

Tréning mi pomohol nastaviť si správny systém a smerovanie pri podnikaní. Pre mňa najlepší tréning, aký som kedy zažil!

Pavol Hajduk

Cenovo nevyčísliteľné informácie o fungovaní ľudskej mysle a najmä konkrétne návody, ako sa zlepšiť. Naučil som sa, ako veci, ktoré nefungujú v živote zmeniť. Uvedomil som si, že nič sa nedeje len tak na náhodou.

A tisícky ďalších príbehov... Aký bude ten VÁŠ?

Kľúčový je PREŽITOK a nie informácie! Informácie prídu a zasa rýchlo odídu. Zabúdame.

Akonáhle ale raz na VLASTNEJ KOŽI zažijete, aké to je BYŤ BOHATÝ, už o to nikdy neprídete!

Môžete čítať desiatky kníh o tom, ako chutia jahody a stále sa to nedozviete. Nejde to vyčítať z kníh. Akonáhle ich ale raz OCHUTNÁTE, už netreba slov… Už VIETE. S peniazmi je to presne to isté…

Ako môžete sami doma pomocou kníh a internetu OCHUTNAŤ bohatstvo, keď ste ho ešte nikdy nezažili? Vizualizovať? Ťažko… veď neviete, aké to je a čo si vizualizovať?! :)

Na to, aby ste si veci nielen zapamätali, ale aj osvojili, musíte prežívať emocionálnu skúsenosť, ktorá sa hlboko vryje do vašich neurónov.

Preto som pre veľký úspech aj tento rok usporiadal…

Trojdňový prežitok bohatstva,
ktorý z vás urobí magnet na peniaze

Tento intenzivný tréning je doslova nabitý užitočnými cvičeniami a hlavne emocionálnymi zážitkami, ktoré vás povedú k novým zručnostiam a vedomostiam. Dostanete výbavu a nástroje, ktoré vlastní každý veľmi bohatý človek, ktorého poznám.

Ako som už hovoril… bohatých ľudí spája určitý KÓD – nastavenie mysle a denné návyky, ktoré sa potrebujete naučiť, aby ste priťahovali peniaze a príležitosti rovnako ako oni.


 • Zistíte, aké konkrétne programy si nosíte zo svojho detstva, a prečo vám nikdy nedovolia získať bohatstvo… aj keby ste sa udreli k smrti.
 • Naučíte sa jednoduchú techniku​​, ako sa všetkých týchto vzorcov zbaviť raz a navždy! Zrejme to s vami vtedy niekto myslel dobre, ale nemá zmysel ďalej veriť niečomu, čo vám bráni v bohatstve…
 • Pochopíte, že nič ako finančná kríza neexistuje! Peniaze nevznikajú tam vonku, ale vo VÁS – ak vám to znie šialene, tréning vám môže zachrániť (finančný) život.
 • Ukážeme si názorne, prečo bohatí stále bohatnú, chudobní chudobnejú a tí medzi prešľapujú na mieste… a vydáte sa na cestu, kde k vám peniaze plynú ľahko a radi.
 • Zažijete meditáciu, počas ktorej spoznáte vaše finančné “ja”, ktoré vás povedie cestou k finančnej nezávislosti (ak vám toto znie ešte šialenejšie, potom vás bude zaujímať, že túto techniku ​​som sa naučil od jedného z najbohatších ľudí, ktorých poznám).
 • Osvojíte si tajomstvá magického slovníka, ktorý priťahuje peniaze (nahradíte len niekoľko slov vo vašom slovníku a peniaze sa vám rozbehnú do náručia).
 • Ukážem vám, prečo bohatí ľudia majú SEDEM účtov (aké to sú a prečo práve tieto). Nastavíme spoločne váš systém siedmich účtov tak, aby generoval hojnosť a nikdy nevyschol.
 • Predstavím vám desiatky dostupných spôsobov, ako si ľahko zvýšiť príjem v začiatkoch vašej cesty k bohatstvu.
 • Prekonáte svoj ​​najväčší životný strach (budeme krčnou jamkou ohýbať železné roxory!) A odveziete si v srdci neporaziteľnosť, ktorú vám už nikto nikdy nevezme. Žiadna príležitosť vám po tomto transformačnom zážitku už nebude pripadať príliš veľká alebo nedosiahnuteľná…
 • Zažijete atmosféru, ktorá vás pohltí a prinúti vás k životnej transformácii… to, čo vám na tréningu potrvá tri dni by ste doma robili desiatky rokov. Takú má tímová akcia silu.
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca

Pre koho je tréning určený:


 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning peniaze.”


Pre koho je tréning určený:


 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning peniaze.”


Úspech a financie sú zručnosť, ktorá sa dá naučiť.

Rovnako ako varenie, tanec, chôdza…


Bolo to pohodlné, keď ste sa učili chodiť? Nie, lebo ste ani nevedeli, čo robíte. Púšťali ste sa do neznámeho. Spadli ste, postavili ste sa. Spadli ste a zase ste sa postavili. A to nebolo pohodlné, však? Ale nepovedali ste si… hm, už na to kašlem :)

Nevzdali ste to a dnes viete chodiť! Možno vás dlhé roky trápi, že neviete pracovať s peniazmi, že neviete generovať skutočné bohatstvo. Ale čítate tieto riadky, takže viem, že ste to nevzdali!

Vďaka vstupenke na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých získate:

 • Konkrétne psychologické nástroje pre odbúranie blokov, ktoré vám hádžu polená pod nohy a pritom si to ani nemusíte uvedomovať
 • Identifikujete svoju vnútornú motiváciu a získate tak svoj hnací motor, ktorý vás pri dosahovaní bohatstva bude dlhodobo posúvať vpred
 • Naučíte sa narábať so strachom a vďaka tomu sa vrhnete do akcie, pričom vás strach už viac nebude odrádzať alebo paralyzovať
 • Nahliadnete do tajov milionárskej mysle a načerpáte inšpiráciu pre konkrétne akčné kroky, ktoré by ste mali podniknúť
 • Spoznáte obrovské množstvo ľudí, ktorí vás vo vašich myšlienkách a nápadoch budú podporovať a nebudú ich zadupávať pod zem
 • Na vlastnej koži zažijete prednášky milionárov z našich končín či zo sveta
 • Dostanete konkrétne investičné tipy, vďaka ktorým dokážu vaše peniaze vytvárať ďalšie peniaze
 • Zistíte, ako môžete druhým viac pomáhať vďaka prepracovanému systému hospodárenia s peniazmi
 • Naučíte sa používať vysoko efektívny systém 7 džbánov k finančnej slobode a vďaka tomu začnete bohatnúť už s tým, čo teraz máte
 • Zistíte, či sú skutočne všetky pôžičky bránou k chudobe a ako dokážete využiť peniaze bánk pre urýchlenie zbohatnutia
 • A mnoho ďalšieho...

A to všetko vrátane
100 % garancie
vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo.

Povedali o tréningu

Pridajte sa k stovkám ľudí, ktorí si už na tomto tréningu prebudili a aktivovali svoju milionársku myseľ a majú reálne výsledky…

„Na tomto seminári sa mi najviac zapáčilo získanie konkrétneho presvedčenia, že sa to dá a oboznámil som sa s návodom, ako začať. Zistil som, ako mám šetriť, rozvinúť pasívny príjem a zbavil som sa predsudkov o bohatých ľuďoch.“
Marek Martinkovičteamleader
„Andyho som prvýkrát stretla na jeho seminári Tajomstvo mysle bohatých. Skvelý človek, rečník, učiteľ! Myslela som si:”Čo tam budem robiť celý deň?” Od toľkej energie, čo vyžarovala z Andyho, z prítomných ľudí a z poznania “Tajomstva” som nevedela zaspať :) Naozaj skvelý zážitok, môj pohľad na život sa kompletne zmenil. Nielen ohľadom financií, ale v každej jeho stránke. Odvtedy žijem plnší a kvalitnejší život bez strachu a s myšlienkou, že všetko je možné. Odporúčam tento seminár každému, kto potrebuje zmeniť myslenie ohľadom peňazí. Ale aj každému, kto to so životom myslí vážne a nechce ním plávať len tak bezo smeru. Ďakujem Ti Andy za túto úžasnú príležitosť a otvorenie očí!”
Petra Šedajováveterinár
“Tréning TMB bol pre mňa výnimočný a dôležitý z hľadiska finančnej slobody, pomohol mi rýchlejšie si uvedomiť súvislosti s tým, čo máte na vašom bankovom účte a tým, ako to máte nastavené v hlave. Veľmi jednoducho a príkladne mi ukázal, ako pracovať s peniazmi a hlavne, ako pracujú peniaze samotné. Skvelý tréning, ktorý Vám vrelo odporúčam a aj keď som už bol jeho súčasťou, určite sa zúčastním aj tento rok, veď skvelé myšlienky a tréning musia byť vždy opakované 😉 “
Ing. Róbert Bučkomajiteľ spoločnosti Inštitút Vzdelávania Mateja Korvina s. r. o.
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Tréning TMB ma naučil rozmýšľať úplne inak. Získala som odvahu a viac sebavedomia. Začala som si veriť a uvedomila som si, v čom som dobrá. Ďakujem moc.”
Viera Burajovárehabilitačná sestra
“Slovy nepopsatelné, musíte to prožít na vlastní kůži!!! Já bych to nazvala seminářem o POZNÁNÍ SAMA SEBE. Není to jen o slovech, ale také o nitru a duši, kterou do toho Andy skutečně vložil. Jsem moc ráda, že jsem se tohoto semináře mohla zůčastnit a děkuji za svalovici. Seminář v Trenčíně byl skutečný zážitek a zásek do paměti, to se nedá zapomenout.”
Vendy Rozehnalovávychovávateľka v detskom domove

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected].

Teším sa na vás,

Andy Winson