+421 908 777 808

PREDSTAVUJEME ONLINE RÝCHLOKURZ:

AKO ZAČAŤ PODNIKAŤ A VYTVORIŤ SI PASÍVNY PRÍJEM

a zároveň ako zmeniť to, čo máte radi na niečo, čo vám zarába

9-dielny videokurz s 5 piliermi zvyšovania profitu vďaka internetu s Johnom Lee so slovenskými titulkami

O RÝCHLOKURZE V SKRATKE

VÝBER TOHO NAJDÔLEŽITEJŠIEHO Z POPULÁRNEHO ŽIVÉHO VYSIELANIA
S VIAC AKO 2 000 ÚČASTNÍKMI

Stratégie budovania pasívnych príjmov, 5 pilierov, vďaka ktorým dokážete rýchlo zbierať nové kontakty. Ako predísť častým chybám pri budovaní online podnikania či ako vďaka internetu viac predávať.

Týmto témam sa v tomto online rýchlokurze venuje špičkový online marketér John Lee so svetovými výsledkami.

Ide o jedného zo svetovo najuznávanejších lídrov, ktorý učí ľudí po celom svete, ako vďaka internetu zarábať 7-ciferné sumy.

Tento rýchlokurz vás v rýchlosti a bez omáčok zasvätí do tajov budovania úspešného online podnikania a zístíte, ako zarábať na internete. A to na konkrétnych prípadoch ľudí aj zo Slovenska.

Principiálne tak pochopíte, čo stojí za úspechom úspešných online marketérov, youtuberov alebo iných influencerov. 

NA ČO SA MÔŽETE VNÚTRI KURZU TEŠIŤ

PROFITABILNÁ ŠPECIALIZÁCIA

PROFITABILNÉ PRODUKTY

CIEĽOVÍ ZÁKAZNÍCI

ONLINE OBCHOD

SILNÁ ZNAČKA

PROFITABILNÁ ŠPECIALIZÁCIA

Uvidíte príklady úspešných, ktorý dokázali zbohatnúť na tom, čo je ich vášňou. Zistíte, ako vďaka youtube zarábajú ľudia astronomické sumy na videách o nanášaní makeupu, o cvičení, učení jazykov či dokonca o tom, ako ohnúť iphone.

PROFITABILNÉ PRODUKTY

Pozrite si konkrétne príklady produktov, ktoré John Lee každodenne a automatizovane predáva v cenovej relácii od 200 do 1000 Libier. Zistite, ako by ste mali postupovať, aby sa vám vďaka internetu podarilo naplniť váš príjmový cieľ a ako k tomu využiť vyhľadávanie na youtube. Naviac uvidíte, aké jedno video prináša Johnovi 400-500 kontaktov denne.

CIEĽOVÍ ZÁKAZNÍCI

Dozviete sa príklady miest, kde môžete hľadať svojich cieľových zákazníkov. Naviac vám John predstaví príbeh Moniky, ktorá dnes vďaka instagramu a tomu, čo sa od Johna naučila zarába tisícky eur mesačne. A k tomu uvidíte, ako jednoducho to Monika robí.

ONLINE OBCHOD

Dozviete sa, prečo je dôležité aj dávať. A to zdarma. Ale strategicky a systematicky. Naučíte sa, aký postup by ste mali dodržiavať, aby ste si vybudovali databázu nadšených zákazníkov, ktorí od vás budú opakovane a radi nakupovať a odporúčať vás svojim známym. Naviac zistíte, ako postupovať, aj keď práve nemáte nič, čo by ste mohli predávať.

SILNÁ ZNAČKA

Na záver zistíte, prečo sa musíte zdržiavať s inými silnými značkami, produktami či podnikateľmi a ako využíva John princíp poziciovania vo svojej praxi.

+ PRÍKLADY A KONKRÉTNE VÝSLEDKY ĽUDÍ, KTORÍ SA RIADIA PROCESOM PREDSTAVENÝM V KURZE

Monika zo Slovenska dnes žije svoj sen. Vďaka tomu, čo sa od Johna naučila si na instagrame generuje príjem presahujúci hranicu 10 000 Eur.
Monika
John pomohol tejto dáme preraziť pomyselný strop a Pam tak vďaka tomu zvýšila svoj obrat zo 700 000 libier ročne na 1.2 milióna.
Pam Siom
Charles vďaka Johnovi prekročil magickú hranicu 7 ciferných príjmov a stal sa milionárom.
Charles Ngo

AKO TO VNÚTRI VYZERÁ?

20 MINÚT, VĎAKA KTORÝM RÝCHLO NAČERPÁTE INŠPIRÁCIU A KNOW HOW S JOHNOM LEE, POPULÁRNYM HOSŤOM TRÉNINGU TAJOMSTVO MYSLE BOHATÝCH

PÁR SLOV TÝCH, ČO SLEDOVALI VYSIELANIE NAŽIVO

Ďakujem Johnovi, nakoľko mi úplne zmenil život. Dnes mám vďaka nemu vytvorené 2 online kurzy a fungujeme online. Je to knowhow, aké inde nenájdete. Za rok som dnes na sociálnych sieťach a robím to, čo ma baví.
Milan
Ďakujem Vám za tento rýchlokurz, som v období, kedy chcem začať svoje podnikanie. Vaše slová mi dodávajú odvahu, že sa to DÁ! Tento rok by som chcela naozaj začať, určite sa ozvem s mojím výsledkom :) Prajem Vám všetkým úspech!
Martina
Ďakujem, skvelé. Páčilo sa mi, ako konkrétne to ukázal na svojich stránkach a účtoch, ako to funguje. Bolo to super :)
Silvia

ONLINE RÝCHLOKURZOM VÁS PREVEDIE:

John Lee

Medzinárodný rečník, autor a riaditeľ firmy Wealth Dragons Group Plc.

John Lee je spoluzakladateľom a riaditeľom firmy Wealth Dragons Group PLC a taktiež zakladateľom firmy Wealth Dragons Online, ktorá sa stáva jednou z najväčších e-learningových platforiem pre podnikateľov na celom svete.

Už ako 20-ročný začal investovať do nehnuteľností, a kým dovŕšil 27 rokov, dosiahol svoj cieľ a stal sa milionárom.

John je autorom bestselleru Wealth Dragon Way. John Lee, narodený vo Veľkej Británii, je jedným z najmladších čínskych podnikateľov, ktorého firemné akcie sa obchodujú na burze.

Pomohol tisíckam podnikateľov po celom svete rozbehnúť ich biznis.

Po tom, čo získal milióny odberateľov na sociálnych sieťach je teraz jeho cieľom zásadným spôsobom zmeniť systém vzdelávania, aby sa mohol podeliť o svoje vedomosti s ostatnými ľuďmi.

Johna pozývajú rečniť po celom svete na témy investovania do nehnuteľností, digitálneho marketingu, rastu biznisu a podnikania.

Po týchto medzinárodných vystúpeniach získal reputáciu ako rečník svetového formátu a o pódium sa delil s osobnosťami ako Bill Clinton, Alan Sugar, Richard Branson, Jack Welch (ex-riaditeľ GE) a Randi Zuckerberg.

O Johnovi písali médiá ako Sunday Times, Huffington Post, Channel News Asia, Fortune Magazine, Edge, The BBC, The Wall Street Journal, a taktiež získal ocenenie Muž roka 2017 od Global Women Magazine.

Napriek skromným začiatkom sa Johnov úspech dostavil. Jeho rodičia boli Číňania vlastniaci reštauráciu na severe Anglicka.

Všetko čo dosiahol, je výsledkom tvrdej práce a neochvejnej húževnatosti. John zasvätil svoj život tomu, aby ukázal ostatným, že aj oni majú možnosť urobiť to isté, a je neustále inšpirovaný, keď vidí svojich študentov dosahovať také ciele, o akých sa im ani nesnívalo.

Hurá na to!

Cieľom tohto 20+ minutového rýchlokurzu je v stručnosti ukázať možnosti, ako zarobiť na internete.

Ujasníte si priority, ktoré v online svete platia a pozriete sa z nadhľadu na to, akým smerom by ste sa mali uberať, pokiaľ chcete vďaka internetu premeniť svoju vášeň na profit.

Inšpirujte sa svetovou špičkou, ktorá učí, ako vďaka internetu generovať 7-ciferné čiastky.

Zasväťte sa do tajov profesionálneho online marketingu a zistite, čo stojí za úspechom internetových hviezd.

Stačí už len krok - zarezervujte si svoj prístup a choďte do akcie!

Za JEDNO Euro...

Si môžete (ledva) kúpiť jednu kávu...

Na chvíľku sa občerstvíte, nakopnete a po chvíly bude všetko opäť po starom... A dáte si ďalšiu kávu.

- ALEBO -
sa dozviete princípy, ktoré dokážu zaručiť SKUTOČNÚ zmenu

Zmena, ktorá je trvalá. Zistite, ako kondičný tréner, vizážistka či prekladateľka premenili svoju vášen na niečo, čo im zarába. Mnohonásobne viac, ako ich bývalé zamestnanie.

ZÍSKAŤ PRÍSTUP K ONLINE RÝCHLOKURZU S JOHNOM LEE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Koľko tento online kurz trvá?

Váš čas si vážime. Preto sme pre vás zo živého vysielania pripravili tento online kurz, ktorý je rozdelený na 9 častí a jeho celková dĺžka je približne 20 minút.

Ako sa ku kurzu dostanem?

Stačí si kurz objednať a po úhrade symbolickej čiastky Vám na e-mail odošleme prístupové údaje do špeciálnej členskej sekcie, kde bude pre Vás online rýchlokurz doživotne k dispozícii.

Môžem Johna vidieť aj naživo?

John Lee je jedným z najpopulárnejších hostí v rámci eventu svetového formátu Tajomstvo Mysle Bohatých, ktorý sa koná jedenkrát ročne. Pre viac informácii navštívte web www.tajomstvomyslebohatych.sk.

Ako získať okamžitý prístup?

Stačí, keď si pri úhrade vyberiete možnosť úhrady kartou. E-mail s prístupovými údajmi následne obdržíte najneskôr v priebehu niekoľkých minút. Pokiaľ správu nenájdete, skontrolujte spamový priečinok a propagácie a v prípade komplikácii sa obráťte na [email protected].