Takmer dokončené -90%

Ešte počkajte!

Vaša objednávka ešte nie je úplne dokončená.

Chcete špeciálny balíček pre ultra-efektívne dosahovanie bohatstva v OBROVSKEJ zľave?

Kliknite a pridajte si k svojej objednávke vstupenku na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých GOLD a prístup k online programu Makač vs Boháč PREMIUM v hodnote 584 Eur v AKCII po prvýkrát teraz LEN za 127 Eur.

Tak BOHATÁ nádielka, ako nikdy do teraz!

GOLD Vstupenka na tréning Tajomstvo Mysle Bohatých v hodnote 288 Eur

26. - 28. 10. v Bratislave

Doživotný prístup k premium online programu Makač vs Boháč v hodnote 261 Eur

Získajte prístup k najpopulárnejšíemu 6-týždňovému online programu Andyho Winsona v akcii, aká tu ešte nebola!

Program, ktorý Vás naučí, ako chodiť častejšie na dovolenku, mať viac voľného času pre seba a svoju rodinu a to už s tým, čo teraz máte.

Kurz Makač vs Boháč je rozdelený do 6 modulov:

 • 1
  Excelentné myslenie
  V tomto module spoločne odhalíme Vaše presvedčenia a strachy a ukážem Vám metódy, ako ich minimalizovať, prípadne úplne vymazať, aby Vám Vaša hlava nehádzala polená pod nohy.
 • 2
  Skutočná hodnota
  V tomto module sa naučíte, ako zvyšovať svoju hodnotu, aby rástol aj Váš príjem. Naviac sa naučíte, ako si stanoviť svoju hodnotu a vedieť ju predať.
 • 3
  7 džbánov k finančnej slobode
  Tento systém považujem za najprepracovanejší systém na prerozdeľovanie financií. Som presvedčený, že každý, kto bude postupovať podľa tohto systému si dokáže vybudovať svoju finančnú slobodu.
 • 4
  Efektívne narábanie s dlhmi
  Je konzumná doba. To všetci vieme. Pôžičky, úvery, kreditné karty nám v banke tlačia vždy do ruky a snažia sa nás presvedčiť, že žiť na dlh je správne. Áno aj nie. V tomto module Vám ukážem, ktoré úvery sú výhodné, a ktoré môžete využívať.
 • 5
  Princípy milionárov
  Zrazu pocítite na vlastnej koži, že vybudovanie bohatstva nie je o náhode, ale o systematických krokoch, ktoré sa dokáže naučiť každý. Keď tieto princípy zavediete do Vášho života, už nikdy to nebude taký život, aký ho máte teraz.
 • 6
  Stratégie a systémy bohatstva
  Bohatí ľudia bohatnú nie preto, že si zvyšujú svoju hodinovú sadzbu, ale preto, že používajú stratégie a systémy. V tomto module sa dozviete 10 stratégií a systémov, ktoré Vám môžu po čase generovať peniaze aj bez vašej aktívnej prítomnosti. Každú jednu statégiu a systém popíšem, poviem Vám ich výhody, ale aj nevýhody.

+ NAVIAC

GOLD vstupenka na transformačný 3-dňový event so zahraničnými multimilionármi Tajomstvo Mysle Bohatých

Už 26. - 28. 10. 2018 v Bratislave

Kľúčový je PREŽITOK a nie informácie! Informácie prídu a zasa rýchlo odídu. Zabúdame.

Akonáhle ale raz na VLASTNEJ KOŽI zažijete, aké to je BYŤ BOHATÝ, už o to nikdy neprídete!

Môžete čítať desiatky kníh o tom, ako chutia jahody a stále sa to nedozviete. Nejde to vyčítať z kníh. Akonáhle ich ale raz OCHUTNÁTE, už netreba slov… Už VIETE. S peniazmi je to presne to isté…

Ako môžete sami doma pomocou kníh a internetu OCHUTNAŤ bohatstvo, keď ste ho ešte nikdy nezažili? Vizualizovať? Ťažko… veď neviete, aké to je a čo si vizualizovať?! :)

Na to, aby ste si veci nielen zapamätali, ale aj osvojili, musíte prežívať emocionálnu skúsenosť, ktorá sa hlboko vryje do vašich neurónov.

Preto som pre veľký úspech aj tento rok usporiadal…

Trojdňový prežitok bohatstva,
ktorý z vás urobí magnet na peniaze

Tento intenzivný tréning je doslova nabitý užitočnými cvičeniami a hlavne emocionálnymi zážitkami, ktoré vás povedú k novým zručnostiam a vedomostiam. Dostanete výbavu a nástroje, ktoré vlastní každý veľmi bohatý človek, ktorého poznám.

Ako som už hovoril… bohatých ľudí spája určitý KÓD – nastavenie mysle a denné návyky, ktoré sa potrebujete naučiť, aby ste priťahovali peniaze a príležitosti rovnako ako oni.


 • Zistíte, aké konkrétne programy si nosíte zo svojho detstva, a prečo vám nikdy nedovolia získať bohatstvo… aj keby ste sa udreli k smrti.
 • Naučíte sa jednoduchú techniku​​, ako sa všetkých týchto vzorcov zbaviť raz a navždy! Zrejme to s vami vtedy niekto myslel dobre, ale nemá zmysel ďalej veriť niečomu, čo vám bráni v bohatstve…
 • Pochopíte, že nič ako finančná kríza neexistuje! Peniaze nevznikajú tam vonku, ale vo VÁS – ak vám to znie šialene, tréning vám môže zachrániť (finančný) život.
 • Ukážeme si názorne, prečo bohatí stále bohatnú, chudobní chudobnejú a tí medzi prešľapujú na mieste… a vydáte sa na cestu, kde k vám peniaze plynú ľahko a radi.
 • Zažijete meditáciu, počas ktorej spoznáte vaše finančné “ja”, ktoré vás povedie cestou k finančnej nezávislosti (ak vám toto znie ešte šialenejšie, potom vás bude zaujímať, že túto techniku ​​som sa naučil od jedného z najbohatších ľudí, ktorých poznám).
 • Osvojíte si tajomstvá magického slovníka, ktorý priťahuje peniaze (nahradíte len niekoľko slov vo vašom slovníku a peniaze sa vám rozbehnú do náručia).
 • Ukážem vám, prečo bohatí ľudia majú SEDEM účtov (aké to sú a prečo práve tieto). Nastavíme spoločne váš systém siedmich účtov tak, aby generoval hojnosť a nikdy nevyschol.
 • Predstavím vám desiatky dostupných spôsobov, ako si ľahko zvýšiť príjem v začiatkoch vašej cesty k bohatstvu.
 • Prekonáte svoj ​​najväčší životný strach (budeme krčnou jamkou ohýbať železné roxory!) A odveziete si v srdci neporaziteľnosť, ktorú vám už nikto nikdy nevezme. Žiadna príležitosť vám po tomto transformačnom zážitku už nebude pripadať príliš veľká alebo nedosiahnuteľná…
 • Zažijete atmosféru, ktorá vás pohltí a prinúti vás k životnej transformácii… to, čo vám na tréningu potrvá tri dni by ste doma robili desiatky rokov. Takú má tímová akcia silu.
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca

Pre koho je tréning určený:


 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning peniaze.”

Učte sa priamo od najlepších:

Sprevádzať tréningom vás bude:


Andy Winson

Trenér, mentor a motivátor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity.

Priekopník a tréner NLP na Slovensku a tvorca transformačných tréningov, kde učí ľudí žiť život, po ktorom túžia.

Je autorom knižného bestselleru „Mysli, konaj, zbohatni“ a úspešného Česko – Slovenského online programu Makač vs. Boháč, zameraného na efektívne narábanie s peniazmi.


Pre koho je tréning určený:


 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že peniaze sú dôležitou súčasťou života.
 • Pre každého, kto pracuje, zarába, ale peňazí sa mu príliš nedostáva.
 • Pre tých, ktorí si myslia, že nikdy nebudú mať dostatok peňazí.
 • Pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší a bohatší.
 • Pre tých, ktorí sú zadĺžení a nevedia, ako z toho von.
 • Pre tých, ktorí chcú dosiahnuť finančnú slobodu.
 • Pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoj osobný rozvoj a užiť si pri tom veľa zábavy.
 • Pre každého, kto si povedal: “Nemám na tento tréning peniaze.”


Úspech a financie sú zručnosť, ktorá sa dá naučiť.

Rovnako ako varenie, tanec, chôdza…


Bolo to pohodlné, keď ste sa učili chodiť? Nie, lebo ste ani nevedeli, čo robíte. Púšťali ste sa do neznámeho. Spadli ste, postavili ste sa. Spadli ste a zase ste sa postavili. A to nebolo pohodlné, však? Ale nepovedali ste si… hm, už na to kašlem :)

Nevzdali ste to a dnes viete chodiť! Možno vás dlhé roky trápi, že neviete pracovať s peniazmi, že neviete generovať skutočné bohatstvo. Ale čítate tieto riadky, takže viem, že ste to nevzdali!

Vďaka MIXU vstupenky Tajomstvo Mysle Bohatých a doživotného prístupu k premium programu Makač vs Boháč získate:

 • Konkrétne psychologické nástroje pre odbúranie blokov, ktoré vám hádžu polená pod nohy a pritom si to ani nemusíte uvedomovať
 • Identifikujete svoju vnútornú motiváciu a získate tak svoj hnací motor, ktorý vás pri dosahovaní bohatstva bude dlhodobo posúvať vpred
 • Naučíte sa narábať so strachom a vďaka tomu sa vrhnete do akcie, pričom vás strach už viac nebude odrádzať alebo paralyzovať
 • Nahliadnete do tajov milionárskej mysle a načerpáte inšpiráciu pre konkrétne akčné kroky, ktoré by ste mali podniknúť
 • Spoznáte obrovské množstvo ľudí, ktorí vás vo vašich myšlienkách a nápadoch budú podporovať a nebudú ich zadupávať pod zem
 • Na vlastnej koži zažijete prednášky milionárov z našich končín či zo sveta
 • Dostanete konkrétne investičné tipy, vďaka ktorým dokážu vaše peniaze vytvárať ďalšie peniaze
 • Zistíte, ako môžete druhým viac pomáhať vďaka prepracovanému systému hospodárenia s peniazmi
 • Naučíte sa používať vysoko efektívny systém 7 džbánov k finančnej slobode a vďaka tomu začnete bohatnúť už s tým, čo teraz máte
 • Zistíte, či sú skutočne všetky pôžičky bránou k chudobe a ako dokážete využiť peniaze bánk pre urýchlenie zbohatnutia
 • A mnoho ďalšieho...

A to všetko vrátane
100 % garancie
vrátenia peňazí

V prípade, že tréning absolvujete a na mieste po skončení tréningu mi poviete, že vám nepomohol, že vám nič nedal a budete naďalej presvedčení, že sa váš život nezmení, vrátim vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení váš život. Preto si dovoľujem dať na môj tréning úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte moje slovo.


Čo o tréningu Tajomstvo Mysle Bohatých
hovoria jeho účastníci a absolventi…


„Na tomto seminári sa mi najviac zapáčilo získanie konkrétneho presvedčenia, že sa to dá a oboznámil som sa s návodom, ako začať. Zistil som, ako mám šetriť, rozvinúť pasívny príjem a zbavil som sa predsudkov o bohatých ľuďoch.“
Marek Martinkovičteamleader
„Andyho som prvýkrát stretla na jeho seminári Tajomstvo mysle bohatých. Skvelý človek, rečník, učiteľ! Myslela som si:”Čo tam budem robiť celý deň?” Od toľkej energie, čo vyžarovala z Andyho, z prítomných ľudí a z poznania “Tajomstva” som nevedela zaspať :) Naozaj skvelý zážitok, môj pohľad na život sa kompletne zmenil. Nielen ohľadom financií, ale v každej jeho stránke. Odvtedy žijem plnší a kvalitnejší život bez strachu a s myšlienkou, že všetko je možné. Odporúčam tento seminár každému, kto potrebuje zmeniť myslenie ohľadom peňazí. Ale aj každému, kto to so životom myslí vážne a nechce ním plávať len tak bezo smeru. Ďakujem Ti Andy za túto úžasnú príležitosť a otvorenie očí!”
Petra Šedajováveterinár
“Tréning TMB bol pre mňa výnimočný a dôležitý z hľadiska finančnej slobody, pomohol mi rýchlejšie si uvedomiť súvislosti s tým, čo máte na vašom bankovom účte a tým, ako to máte nastavené v hlave. Veľmi jednoducho a príkladne mi ukázal, ako pracovať s peniazmi a hlavne, ako pracujú peniaze samotné. Skvelý tréning, ktorý Vám vrelo odporúčam a aj keď som už bol jeho súčasťou, určite sa zúčastním aj tento rok, veď skvelé myšlienky a tréning musia byť vždy opakované 😉 “
Ing. Róbert Bučkomajiteľ spoločnosti Inštitút Vzdelávania Mateja Korvina s. r. o.
“Blair Singer povedal, že “jediná vec, čo stojí medzi mnou a tým, čo chceme, leží len medzi mojim pravým a ľavým uchom”. Seminár A. Winsona “TMB” mení životy ľudí od základu. Tento seminár nie je o tom, že ho presedíte na stoličke, ale o tom ,že vás udrží v koncentrácii a neustálom pohybe a cvičení. Možno sa budete cítiť nepohodlne a poviete si:” Toto mám urobiť, ako budem vyzerať?” Bohatí ľudia v živote neustále prekonávali svoje hranice, zónu komfortu a seminár TMB je práve o tom. Andy Winson má technológiu na získanie bohatstva, ale akciu za nás neurobí.”
Richard Kubovičfinančný poradca
“Poznatky z tréningu, ktorý som absolvoval ešte v roku 2011, využívam veľmi intenzívne prakticky stále. Pre mňa to bol doteraz najlepší intenzívny dvojdňový tréning, aký som absolvoval. Ideálne kombinuje poriadnu dávku emócií, adrenalínu, aktívneho pohybu a zapojenia účastníkov. A k tomu skvelý a jedinečný tréner Andy. Tento tréning účastníkom ako na „tácke“ priblíži jednoduché a tiež sofistikovanejšie metódy a postupy, ktoré aplikujú bohatí a úspešní ľudia. Všetko sa to však začína a končí v našej mysli, v našom vedomí a podvedomí. Tento tréning účastníka naučí, ako ovládať svoju myseľ spôsobom, ktorým dosiahne trvalý úspech. Ja osobne som po tomto tréningu dosť podstatne zmenil svoj postoj a vzťah k financiám, hlavne k hospodáreniu s peniazmi. Zároveň som sám na sebe pocítil pozitívne výsledky z aplikácie poznatkov, ktoré som sa naučil. Vrelo tento tréning odporúčam každému, kto chce vo svojom živote niečo podstatne zmeniť k lepšiemu.”
Martin Buršákmanažér
“Tréning TMB ma naučil rozmýšľať úplne inak. Získala som odvahu a viac sebavedomia. Začala som si veriť a uvedomila som si, v čom som dobrá. Ďakujem moc.”
Viera Burajovárehabilitačná sestra
“Slovy nepopsatelné, musíte to prožít na vlastní kůži!!! Já bych to nazvala seminářem o POZNÁNÍ SAMA SEBE. Není to jen o slovech, ale také o nitru a duši, kterou do toho Andy skutečně vložil. Jsem moc ráda, že jsem se tohoto semináře mohla zůčastnit a děkuji za svalovici. Seminář v Trenčíně byl skutečný zážitek a zásek do paměti, to se nedá zapomenout.”
Vendy Rozehnalovávychovávateľka v detskom domove

MÔŽE TO BYŤ AJ VÁŠ PRÍBEH


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. č.: +421 908 777 808 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected].

Teším sa na vás,

Andy Winson